شهره لرستانی: به کرونای دلتا مبتلا و در آی‌سی‌یو بستری هستم شهره لرستانی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
بازیگر مجموعه تلویزیونی «روز‌های ابدی» گفت: سر پروژه تلویزیونی برای شبکه یک صدا و سیما بودم که متاسفانه درگیر کرونای دلتا شدم. بسیاری از عوامل و بازیگران دیگر نیز مبتلا به بیماری شدند و برخی حال خوبی ندارند. 

شهره لرستانی پیرامون ابتلای خود به جهش دلتا گفت: به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از نوع دلتا از دیروز ۱۹ مردادماه در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه تهران بستری هستم و حال عمومی خوبی ندارم و از همه می‌خواهم برای من دعا کنند.

 

وی در همین راستا ابراز کرد: مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی برای شبکه یک سیما بودم که متاسفانه من و تمام گروه درگیر کرونای دلتا شدیم. بسیاری از عوامل و بازیگران دیگر نیز مبتلا به این جهش شدند و برخی نیز حال خوبی ندارند.

 

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روز‌های ابدی» عنوان کرد: من دوز اول واکسن کرونا را به تازگی زده بودم، اما متاسفانه متوجه شدم درگیر کرونا از نوع دلتا هستم و هنوز نمی‌دانم ریه‌ام چند درصد درگیر شده اما با اکسیژن می‌توانم نفس بکشم.

 

شهره لرستانی با اشاره به ضعف شدید بدنی خود به دلیل کاهش وزن اخیرش خاطرنشان کرد: پیش از این به دلیل عمل جراحی ۳۷ کیلو وزن کم کرده بودم و به همین دلیل بدنم ضعیف شده و حالا با ابتلا به این جهش خطرناک اصلا حال خوبی ندارم. از همه مردم تمنا می‌کنم برایم دعا کنند. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------