فعلا کسی از لیست یارانه بگیران حذف نمی‌شود/ پیامک‌ها جعلی است، توجه نکنیدیارانه،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به اینکه در دی ماه نیز همه مردم یارانه را به صورت نقدی دریافت کردند، درباره جزییات و چگونگی اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی و پیامک‌های جعلی ارسال شده به نام این سازمان نیز صحبت کرد.

طیبه سیاوشی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه آیا در دی ماه طرح کالابرگ الکترونیکی در استان هرمزگان اجرایی شد یا خیر؟ اظهار کرد: حدود ۷۸ میلیون نفر از مردم ایران مشمول یارانه هستند که در دی ماه نیز مانند ماه‌های گذشته یارانه خود را به صورت نقدی دریافت می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه یارانه‌های نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد، افزود: اگر قرار بر اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در هر استانی باشد، ابتدا باید وجه مورد نظر یک ماه زودتر و به صورت اعتباری در نظر گرفته شود و نهایتا تا بیستم هر ماه فرصت دهیم تا آن را هزینه کنند.

 

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: اگر تا بیستم هر ماه این مبلغ خرج نشد، باقیمانده حساب اعتباری به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.

 

سیاوشی با اشاره به اینکه مسئول اجرای یارانه به صورت نقدی یا کالابرگ، وزارت رفاه است، گفت: برخی پیامک‌های جعلی به نام سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارسال شده و از مردم خواسته شده تا لینکی را باز کنند اما همه این پیامک‌ها جعلی است و از مردم می‌خواهیم به این پیامک‌ها بی توجهی کنند. چرا که فعلا قرار نیست کسی از لیست یارانه بگیران حذف شود و برای برقراری یارانه نیز این سازمان پیامکی ارسال نخواهد کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023