ورود دادستانی به ماجرای صدور قبض گاز ۱۲ میلیون تومانی در الیگودرزقبض نجومی گاز در الگودرز،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
دستور دادستان خرم‌آ‌باد با اشاره به افزایش نجومی قیمت گاز در برخی شهرستان‌های سردسیر لرستان گفت: دارندگان قبض‌های نجومی گاز در ازنا و الیگودرز فعلا قبض‌شان را پرداخت نکنند.

به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر ماجرای قبض‌های نجومی گاز در برخی شهرستان‌های استان لرستان سبب واکنش‌های زیادی در استان شد‌.

 

پس از اعمال سیاست‌های جدید و تعرفه‌های جدید گازبهاء اکثر مشترکان گاز روستایی و شهری  شهرستان‌های ازنا و الیگودرز با صدور قبض‌های این ماه خود شوکه شده‌اند و قبض‌های گازی از مشترکان این شهرستان‌ها  در فضای مجازی منتشر شده ‌که در نوع خود قابل تامل است.

 

 به همین منظور خبرگزاری تسنیم ظهر امروز درگزارشی با عنوان « صدور قبض‌های نجومی گاز در لرستان/ قبض گاز مردم الیگودرز به 12 میلیون تومان رسید!» به ماجرای قبض‌های نجومی گاز در استان پرداخت.

 

داریوش شاهون‌وند دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان در واکنش به این موضوع در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ‌‌اظهار داشت: طی چند روز اخیر شاهد افزایش نجومی قیمت گاز در برخی شهرستان‌های سردسیر لرستان بودیم؛ ‌در سفر به شهرستان ازنا رسیدگی به ‌افزایش بی‌رویه قبض‌های گاز برخی شهروندان الیگودرزی و ازنایی  را به طور ویژه در دستور کار قرار دادیم.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با بیان اینکه متاسفانه رقم قبض‌های گاز در شهرستان‌های  ازنا و الیگودرز که از مناطق سردسیر استان محسوب می‌شوند  بسیار عجیب و میلیونی بود، بیان کرد: پس از بررسی‌های ویژه شاهد بودیم مصرف  برخی خانواده در ماه‌های قبل بعضا کمتر از 50 هزار تومان بوده است ولی در قبض جدید 10 میلیون و یا بیشتر بود‌؛ در یکی از موارد  یک پیرزن با یک بخاری قبض گازش چند میلیونی بود.

 

وی با بیان اینکه علی‌رغم اینکه افزایش تعرفه گاز مصوبه هیئت وزیران بوده است، تصریح کرد:‌ در جلسه‌ای ‌با مدیرعامل شرکت گاز لرستان و مکاتبات انجام شده از طریق تهران،  پرداخت قبض‌های نجومی متوقف شده است چرا که این افزایش  تعرفه قبض‌های  گاز‌ سبب تنش بسیار جدی  در استان شده ‌است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023