آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار بازار خودرو,خودروی شاهین

«شاهین» از تیرماه به تولید انبوه می‌رسد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تحقق برنامه راهبردی جهش تولید و در اجرای بسته ویژه کنترل بازار خودرو، با تغییر برنامه تولید سال…


افرادی که تا ۳۱ فروردین پیامک به ۶۳۶۹ ارسال کرده اند، دیگرپیامک ارسال نکننداخبار,اخبار اقتصادی,حسین میرزایی
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با اشاره به اینکه آن دسته از افرادی که تا ۳۱فروردین ماه پیامک ارسال کرده اند دیگر نیازی به ارسال پیامک نیست گفت:پالایش وزارت رفاه پیرامون این بوده است که اسم درلیست یارانه بگیران باشد و سیم کارت به اسم سرپرست خانوار باشد.

حسین میرزایی،سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وام های یک میلیون تومانی حمایتی کرونا گفت: 17میلیون و 151هزار نفر از کسانی که پیامک با سرشماره v.refahدریافت کرده اند و با سرشماره 6369 پیامک داده اند و پالایش کرده ایم و به بانک مرکزی ارسال کردیم. پالایش وزارت رفاه به این صورت بوده است که سیم کارت به اسم سرپرست خانوار بوده و جز لیست یارانه بگیران بوده اند. 

 

وی ادامه داد: افرادی که تا 7 اردیبهشت ماه پیامک را ارسال کنند،تا 5شنبه هفته بعد یعنی 10اردیبهشت وام یک میلیون تومانی را دریافت می کنند. آن دسته از افرادی که یک بار پیامک ارسال کرده اند مجدداً‌پیامک ارسال نکنند. روال واریز از صبح امروز آغاز شده است. 

 

 سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا افزود: آن دسته از افرادی که قبلاً یعنی تا 31 فروردین پیامک را درست ارسال کرده اند دیگر نیازی به ارسال پیامک نیست. اگر سیم کارت به اسم سرپرست خانوار است و در لیست یارانه بگیران هستند و پیامک را به درستی ارسال کرده اند دیگر نیازی به ارسال پیامک نیست. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------