آتش سوزی در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر/ ۲ نفر مصدوم شدندآتش سوزی در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

به گزارش مهر، روابط عمومی و سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اعلام کرد: تاسیسات شرکت کاوشگران ماهشهر در سایت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دچار حریق شد.

 

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه آتش در محل تاسیسات شرکت کاوشگران ماهشهر تحت کنترل است، گفته شد: شامگاه پنجشنبه دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۱، حدود ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه، تاسیسات شرکت کاوشگران ماهشهر دچار آتش‌سوزی شد.

 

این حادثه که در سطح یک بوده است با پشتیبانی عملیات فرماندهی حادثه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مهار شده است.

 

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بیان اینکه حادثه آتش سوزی در شرکت کاوشگران ماهشهر دو مصدوم درپی داشت گفت: حریق در این شرکت کاملاً مهار شده است.

 

محسن ادیبی اظهار کرد: حریق در کمتر از یک ساعت ساعت با محوریت فرماندهی حادثه و با تلاش آتش نشانان و اطفای حریق سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، آتش سوزی در تأسیسات شرکت کاوشگران ماهشهر مهار شد.

 

وی افزود: در عملیات اطفای حریق، تیم‌های امدادی دیگر شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مشارکت نمودند.

 

وی با اشاره به اینکه در جریان این حادثه که در سطح یک رخ داد، متأسفانه دو نفر از نیروهای واحد بهره‌برداری شرکت کاوشگران بندر ماهشهر دچار سوختگی شدند، افزود: یکی از این مصدومان به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بند ماهشهر اعزام شد.

 

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تاکید کرد: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی در دست بررسی است.

 

شرکت پترو پالایش کاوشگران بندر ماهشهر در زمینه بازیافت پی‌ای جی و تبدیل آن به محصول منو اتیلن گلایکول در صنایع پایین‌دستی الفین است که کاربری محصول آن در صنایع رنگ‌سازی، حلال و … است و در سایت یک منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در حال فعالیت دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------