آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

آمریکا صادرات قطعات هواپیماهای مسافربری به روسیه را ممنوع کردممنوعیت صادرات قطعات هواپیماهای مسافربری به روسیه،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
آمریکا صادرات قطعات هواپیماهای مسافربری به روسیه را ممنوع کرد.

به گزارش ایرنا، وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه در نخستین اقدام خود برای مقابله با تخلف از کنترل صادرات علیه روسیه، صادرات قطعات هواپیمای مسافربری از آمریکا به سه شرکت هواپیمایی روسیه را ممنوع کرد.

 

این اقدام که سه شرکت هواپیمایی بزرگ روسیه از جمله ایرفلوت، ازور ایر و اوتیر را هدف قرار می دهد با هدف حذف این شرکت ها از اقتصاد جهانی انجام می شود.

 

ممنوعیت های وزارت بازرگانی آمریکا که به عنوان دستورات انکار موقت شناخته می شوند به مدت شش ماه اعتبار دارند و قابل تمدید هستند.

 

این دستورات عملاً استفاده از قطعات هواپیمای تولید شده در آمریکا  برای تعمیر هواپیماها و همچنین انعقاد قراردادهای تعمیر و نگهداری هواپیماها را  ممنوع می کند.

 

متیو اکسلرود، دستیار وزیر بازرگانی آمریکا در امور صادرات، گفت: در نتیجه این دستورات، خطوط هوایی روسیه به مرور زمان قادر به ادامه پروازهای بین المللی یا داخلی نخواهند بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------