آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

خزانه‌داری آمریکا: قطع واردات نفت روسیه توسط اروپا به افزایش قیمت منجر می‌شودقیمت نفت،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که اقدام کشورهای اروپایی برای متوقف کردن واردات نفت از روسیه سبب خواهد شد تا قیمت نفت خام افزایش یابد.

به گزارش فارس، وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که اقدام کشورهای اروپایی برای متوقف کردن واردات نفت از روسیه سبب  خواهد شد تا قیمت نفت خام افزایش یابد.

 

وزارت خزانه داری آمریکا اضافه کرد که باید درباره این موضوع اندیشیده شود که چگونه می‌توان نفت روسیه را بدون آنکه پیامدهایی بر قیمت‌ها داشته باشد، تحریم کرد.

 

وزارت خزانه داری آمریکا تاکید کرد که در راستای کاهش درآمدهای روسیه از فروش نفت و گاز تلاش خواهد شد و افزایش ارائه نفت به بازارها ضروری است. 

 

وزارت خزانه داری آمریکا افزود: «در صورتی که جنگ علیه اوکراین ادامه یابد با همپیمانان درباره تحریم‌های بیشتر علیه روسیه رایزنی خواهیم کرد و اعمال تحریم علیه بانک مرکزی روسیه نیازمند همپیمانی تعداد زیادی از کشورهاست».

 

وزارت خزانه داری آمریکا مدعی شد: «کشورهای جهان تمایل دارند که مطمئن شوند که روسیه قادر به استفاده از درآمدهای نفتی برای تامین مالی جنگ نخواهد بود».

 

وزارت خزانه داری آمریکا شرط توقف افزایش تحریم‌ها علیه روسیه را تحقق صلح با اوکراین اعلام کرد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------