آخرین اخبار اقتصادی

خرید مسکن,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

نماینده مجلس: مردم خرید مسکن را رویا می‌دانند/ میزان اجاره‌بها ۵۰ تا ۱۲۰ درصد افزایش داشته است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: امروز گرانی و بالا بودن مسکن و اجاره وحشتناک است، مردم خرید مسکن را رویا می دانند…

تغییر در ساعت کاری صنوف پایتخت با پایان ماه رمضانساعت کاری صنوف در تهران،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تغییر در ساعات کاری صنوف با پایان ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایسنا، با آغاز ماه مبارک رمضان ساعت کاری برخی از صنوف از جمله فروشندگان اغذیه، رستوران‌ها، آبمیوه فروشی‌ها، کافه‌ها و ... افزایش یافت و بر این اساس این صنوف اجازه پیدا کردند تا حوالی ساعت ۳ بامداد و قبل از اذان صبح فعالیت داشته باشند. از سوی دیگر یکسری محدودیت‌ها نیز برای فعالیت واحدهای فروشنده مواد خوراکی در طول روز اعمال شده بود. حالا با پایان ماه مبارک رمضان فرمانده انتظامی تهران بزرگ از بازگشت ساعات کاری صنوف به حالت عادی خبر داده است.

 

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ساعت کاری صنوف در تهران با پایان ماه مبارک رمضان اظهار کرد:‌ ساعت کاری صنوف مانند وضعیت گذشته شده و دیگر واحدهای صنفی که در ایام ماه مبارک رمضان امکان فعالیت تا اذان صبح را داشتند، اجازه فعالیت تا این ساعت را نداشته و باید تا ساعت ۱۲ شب به فعالیت خود پایان دهند.

 

رحیمی با بیان اینکه فعالیت برخی صنوف تا سحر تنها ویژه ماه مبارک رمضان بود، گفت:‌ همانطور که گفتم دیگر چنین اجازه‌ای به واحدهای صنفی داده نشده و آنان باید تا همان ۱۲ شب فعالیت کنند و در صورت فعالیت تا ساعات بیشتر پلیس مطابق مقررات با آن برخورد خواهد کرد.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه طبیعی است که دیگر محدودیت طول روز و تا قبل از اذان مغرب برای صنوف فروشنده موادغذایی و خوراکی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: ساعت فعالیت صنوف پس از ماه مبارک رمضان به واحدهای صنفی و صنف‌های مربوطه آنان ابلاغ شده و همه باید آن را اجرا کنند.

 

وی از همراهی و همکاری اکثریت واحدهای صنفی و صنوف با پلیس در رعایت مقررات مربوطه در ایام ماه مبارک رمضان نیز قدردانی کرد و گفت:‌ خوشبختانه اکثریت واحدهای صنفی همکاری خوبی با پلیس داشتند. در این ایام ما وضعیت امنیتی مطلوبی هم در سطح شهر تهران داشتیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------