آخرین اخبار اقتصادی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

لوازم خانگی گران خواهد شد؟

محمود سیجانی اظهار داشت: برخی تولیدکنندگان لوازم خانگی درخواست افزایش قیمت ارائه کرده‌اند که در دست بررسی است و هنوز تایید…

تقاضا برای حراج سکه به شدت بالاست/ حراج تا پایان امسال تکرار می‌شودحراج سکه ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران با بیان اینکه تقاضا برای حراج سکه به شدت بالا است، تاکید کرد: کسانی که امروز نتوانستند در حراج سکه شرکت کنند، در حراج بعدی شرکت کنند.

به گزارش ایلنا ، اصغر بالسینی درباره اختلال سایت حراج سکه و عدم دسترسی مردم برای ثبت سفارش و شرکت در حراج امروز اظهار داشت: به دلیل ازدحامی در سامانه برای ثبت‌نام و احراز هویت و همچنین ثبت سفارش وجود دارد، سایت برخی از متقاضیان برای ورود به سایت https://market.ice.ir/‎ دچار مشکل شدند.

 

وی ادامه داد: البته در حال حاضر عده‌ای فرایند احراز هویت و ثبت سفارش را انجام داده‌اند و در حال انجام هستند اما به دلیل تقاضای بالا سایت برای عده‌ای باز نمی‌شود.   

 

باسینی افزود: ثبت سفارش و شرکت در حراج سکه امروز تا ساعت ۱۵ ادامه دارد و کسانی که تا این ساعت امکان احراز هویت و ثبت سفارش نداشتند تا ساعت ۱۵ امروز مهلت دارند و در این مدت می‌تواند به سایت مراجعه کنند. نکته بعد اینکه فرایند ثبت نام و احراز هویت ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته است و امکان احراز هویت و ثبت نام در هر ساعتی از شبانه روزی و در تمام هفته وجود دارد.

 

به‌زودی حراج سکه تکرار می‌شود 

سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران از برگزاری حراج دوم در روزهای آینده خبر داد و گفت: مردم نگران نباشند و عجله هم نکنند تا پایان امسال حراج سکه تکرار می‌شود و ادامه ‌خواهد داشت و در روزهای آینده آگهی بعدی برای حراج دوم را منتشر می‌کنیم.

 

بالسینی با بیان اینکه تقاضا برای ثبت سفارش و شرکت در حراج سکه، امروز به شدت بالا است، تاکید کرد: مردم عجله نداشته باشند، کسانی که امروز نتوانستند در حراج سکه شرکت کنند، می‌توانند در حراج بعدی شرکت کنند و بلافاصله تاریخ حراج بعدی را اعلام می‌کنیم.

 

وی درباره سقف و کف ثبت سفارش سکه گفت: برای حراج امروز افراد می توانند برای حداکثر ۵ قطعه ربع سکه ثبت سفارش داشته باشند. 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------