آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , قیمت روز مسکن

قیمت روز مسکن ۱۳۹۷/۱۱/۳۰| معامله واحد ۱۹۰ میلیونی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن تهران حاکی از آن است که یک واحد مسکونی ۵۲ متری در امین حضور به قیمت ۱۹۰ میلیون و واحد ۱۱۰ متری در…


شهرام جزايري: کنار هتل ترامپ يک برج بلندتر مي‌سازم  اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,شهرام جزايري

شهرام جزايري: کنار هتل ترامپ يک برج بلندتر مي‌سازم/ رونمایی ارز ديجيتالي «شهرام‌کوين» به زودی / از زندان 50 شرکتم را مدیریت و 48 میلیون دلار بدهی تسویه کردم

شهرام جزايري درباره محکوميت خود، کمک به سياسيون و فعاليت‌هاي اقتصادي‌ای که در سر دارد، با خبرآنلاين به گفت‌وگو نشسته که اهم آن را در پي مي‌خوانيد.

 

- به‌زودي بزرگ‌ترين بانک شهرام را در دنيا علم خواهيم کرد و تصميم دارم کنار هتل آقاي ترامپ يک برج با ارتفاع بلندتر بسازم. چند ميليون ايراني خارج از کشور بيش از هزارو ۳۰۰ تا هزارو ۴۰۰ ميليارد دلار سرمايه دارند که يکي، دو درصد آن مال ماست و مي‌تواند متعلق به ما باشد. اميدواريم مديريت شود و ۲۰ و ۲۵ ميليون دلار فاينانس مي‌گيريم و با استفاده از مکانيسم‌هاي فوق‌العاده پيشرفته مثل ارزهاي ديجيتالي سقف‌هاي جديد را مي‌شکنيم.

 

- وقتي خبرها به ايران رسيد متوجه مي‌شويد... در ضمن مي‌خواهم ارز ديجيتالي «شهرام‌کوين» را به‌زودي رونمايي کنم. اين ارز رمزگذاري‌شده در جهان معرفي مي‌شود، همان‌طور‌که مي‌دانيد مالک «بيت‌کوين» هنوز خودش را معرفي نکرده، اما من ارز ديجيتالي‌ام را با اعتبار و پشتوانه معرفي مي‌کنم.  در ۱۵ سال زندانم هم هيچ متوقف نشدم، در زندان مي‌گفتند چرا موبايل و اينترنت دارد.

 

- من زير نظر مقام قضائي ٥٠ شرکتم را مديريت کردم تا ديونم را بدهم. از داخل زندان ۴۸ ميليون دلار تسويه‌حساب کردم. به لطف خدا توانستم مديريت کنم، دقيقا زماني که قوه قضائيه اعلام کرد مي‌تواني بدهي‌ات را بپردازي، آن را پرداختم. همين يکي، دو سال قبل ۱۰ دانشگاه اروپايي به من دکتراي اقتصادي مميزي داده‌اند. نظريه اقتصادي خوبي دارم که نظريه کانديداي نوبل مي‌شود، اما اينکه جايزه را ببرد الله اعلم. 

 

ماجراي کمک من به سياسي‌ها پيچيده بود. مردم به برخي از اين آقايان نماينده و مسئول، مثلا آقاي کروبي نامه مي‌دادند که کمک کنيد، ما هم روي اين نامه‌ها كمك مي‌داديم، آنها پول را براي خودشان برنمي‌داشتند. من در کل از طريق سياسي‌ها، چپ و راست و ميانه و نمايندگان مجلس و غير مجلس ٧٥ تا ٨٠ ميليارد تومان کمک کردم، اصلا اين ٣٠٠ ميليون تومان از کجا آمد؟ قوه قضائيه هم رسيدگي کرد. من به نام آقاي کروبي ١٦ تا ١٧ ميليارد تومان به ديگران کمک کردم. شايد در مقطعي دلخور بودم کاري که براي لقمانيان کرد براي من نکرد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------