پزشکیان: قانون در خصوص توزیع قیر اجرایی شود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,پزشکیان
پزشکیان رئیس وقت جلسه در پاسخ به تذکر دلخوش نماینده مردم صومعه سرا درباره توزیع قیر تاکید کرد: این موضوع باید حل و قانون اجرایی شود.

به گزارش ایسنا، کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: در حال از دست دادن فصل گرما هستیم. قیر را با قیمت سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ارائه می‌دهند متاسفانه در این باره حساب و کتابی وجود ندارد. با وجود این شرایط تا پایان سال یک میلیون تن از آن چهار میلیون تن قیر توزیع نمی‌شود.

 

وی با تاکید بر این که دولت باید در این باره پاسخگو باشد اظهار کرد: این موضوع دو بار به هیئت تطبیق رفت یک بار به صورت ریالی آمد و هیئت تطبیق مغایرت گرفت. بار دوم تملک دارایی ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای این موضوع از سوی هیئت تطبیق مورد مغایرت قرار گرفت.

 

نماینده مردم صومعه سرا اضافه کرد: قانون باید در این باره اجرا شود. تابستان از دست رفت و مردم در این شرایط با مشکل روبرو هستند و به قیر نیاز دارند. وضعیت توزیع قیر را مشاهده کنید. هنوز توزیع قیر سال ۹۸ آغاز نشده و میزانی از توزیع سال ۹۷ باقی مانده است. در پایان خواستار این هستم که به بیمه کشاورزان نیز توجه شود.

 

پزشکیان رئیس وقت جلسه در پاسخ به این تذکر دلخوش بیان کرد: از عزیزان دولت که در جلسه حضور دارند می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری کنند. این تذکر در خصوص قیر موضوع همه شهرستان‌ها است که نیاز است در این باره قانون اجرا شود.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------