آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,بازار سهام

بورس برای رشد چه میزان پول نیاز دارد؟

بازار سهام فارغ از ارزندگی یا حبابی بودن آن، رنگ هجومی به خود گرفته؛ این روزها بورس در آستانه حمله به ابر کانال تازه‌ای است؛…


آغاز ثبت سفارش فروش سهام عدالت در بانک‌ها/ ارزش سبد سهام ۱۷ تا ۱۸ میلیون تومان اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,سهام عدالت
معاونت نظارت بر نهادهای مالی بورس و اوراق بهادر گفت: از امروز امکان فروش برای دارندگان و مشمولین سهام عدالت وجود دارد و در این مرحله دارندگان مجاز به فروش 30 درصد از سهام خود هستند. 

به گزارش ایلنا، محمدرضا معتمد در مورد فروش 30 درصد از سهام عدالت گفت: از امروز امکان فروش برای دارندگان و مشمولین سهام عدالت وجود دارد و در این مرحله دارندگان مجاز به فروش 30 درصد از سهام خود هستند.

 

وی افزود:  در این مرحله درگاه ورود به بازار سرمایه، کارگزاران هستند اما با توجه به پراکندگی سرمایه گذاران در سهام عدالت، و اینکه شبکه کارگزاری تا این حد گسترده نیست، قرار شد از شبکه بانکی کمک گرفته شود. یعنی عاملیت فروش به بانک داده می‌شود و سیستم بانکی از امروز آنها را جمع آوری کرده تا از روز شنبه فروش صورت بگیرد.

 

معاونت نظارت بر نهادهای مالی تصریح کرد: مبلغ فروش به حساب دارای شماره شبا واریز خواهد شد و نرخ فروش همان نرخ تابلو است.

 

همچنین طبق گفته معتمد معاون نظارت بر نهادهای مالی بورس اوراق و بهادار، افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند از ۱۰ خرداد ماه می‌توانند با روش‌هایی که سازمان بورس اعلام می‌کند نسبت به مدیریت سهام خود اقدام کنند و به صورت مجزا هر سهم را به فروش برسانند.

 

وی درباره ارزش کنونی سبد هر فرد دارنده سهام عدالت نیز گفت: سهام موجود در سبد هر فرد از ارزنده‌ترین سهام‌های بازار بورس است که ارزش آن برای هر فرد ۱۷ تا ۱۸ میلیون تومان است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------