آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی

موج دوم کرونا با اقتصاد کشور چه می کند؟/ خطرات زیمباوه ای شدن بورس ایران

نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران می گوید موج دوم کرونا (corona) میتواند فشار سنگینی بر اقتصاد و دیگر قسمت…


امکان اعلام غیرحضوری سابقه بیمه فراهم شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سازمان تامین اجتماعی
اعلام سابقه بیمه به صورت غیرحضوری به موسسات از سوی سازمان تامین اجتماعی فراهم شد و بیمه‌شدگان به منظور استفاده به بخش خدمات سابقه درگاه خدمات الکترونیکی سازمان مراجعه کنند. 

به گزارش روز شنبه سازمان تامین اجتماعی، بیمه‌شدگان و موسسات و نهادهای مرتبط با آنها می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعب سازمان تامین اجتماعی با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی این سازمان به نشانی eservices.tamin.ir سوابق تایید شده خود را در صندوق شخصی نگهداری و دسترسی مشاهده را نیز از طریق کد پیگیری به هر سازمان و نهاد متقاضی ارائه کنند.

 

بیمه‌شدگان همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل راهنمای اعلام سابقه غیرحضوری در سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مراجعه کنند.

 

پیش از این نیز مهرداد قریب معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اهمیت پیشگیری از شیوع ویرورس کرونا گفته بود: ۱۳ فعالیت سازمان تامین اجتماعی در ایام شیوع کرونا غیرحضوری ارائه می‌شود و بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان برای دریافت خدمات نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------