آخرین اخبار سیاست خارجی

علی واعظ،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

آزاد شدن اموال مسدود شده ایران حقیقت دارد؟/ مسئول میز ایران در گروه بین‌المللی بحران: کذب است

علی واعظ مسوول میز ایران در گروه بین‌المللی بحران و از چهره‌های نزدیک به رابرت مالی در توییتی مدعی شد که ادعای آزاد شدن ۲۴ میلیارد دلار از اموال مسدود شده ایران کذب است.…

سفر معاون ستاد نیرو‌های مسلح ایران به کابل برای دیدار با مقام‌های طالبانمذاکره ایران و طالبان،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارج
معاون رئیس ستاد ارتش حکومت افغانستان در دیدار با هیئت عالی‌رتبه نظامی ایرانی اظهارداشت همواره خواهان روابط نیک با جمهوری اسلامی ایران هستیم.

به گزارش تسنیم، «مالی خان صدیق» معاون رئیس ستاد ارتش حکومت افغانستان در دیدار با «بهرام حسینی مطلق» معاون ستادکل نیروهای مسلح ایران گفت همواره خواستار روابط نیک با جمهوری اسلامی هستیم.

 

وی افزود افغانستان و ایران همواره روابط حسنه داشته‌اند و کابل نیز متعهد به همکاری‌های بیشتر در زمینه‌های مختلف با تهران است.

 

بر اساس بیانیه وزارت دفاع حکومت افغانستان، هیئت ایرانی نیز تعهدات با افغانستان را در زمینه‌های مختلف مثبت ارزیابی کرد و نسبت به تحکیم روابط با حکومت افغانستان اطمینان داد.

 

دو طرف در این دیدار درباره مسائل مرزی، تقویت همکاری‌های مشترک و حل مشکلات از طریق مراجع ذیربط و گفتگو تاکید کردند.

 

در این دیدار برخی مقامات حکومت افغانستان از وزارت کشور، امور مرزها و قبایل همچنین وزارت کشاورزی این کشور نیز حضور داشتند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023