آخرین اخبار سیاست خارجی

مذاکره ایران و آمریکا در عمان،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا در عمان/ آکسیوس: گفتگوها غیر مستقیم بوده است

آکسیوس مدعی مذاکرات محرمانه ایران و آمریکا در عمان شد. به گزارش انتخاب، سه منبع آگاه به آکسیوس گفتند که مقامات آمریکایی و ایرانی ماه گذشته در عمان گفتگوهایی غیرمستقیم…

آمریکا: توسعه موشک‌های بالستیک ایران تهدیدی برای امنیت منطقه‌ای و بین المللی استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
آمریکا به رونمایی موشک «خیبر» توسط ایران واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، متیو میلر سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در واشنگتن در پاسخ به سوالی درباره واکنش ایالات متحده آمریکا به رونمایی از موشک جدید ایران ادعا کرد: توسعه موشک های بالستیک از سوی ایران تهدیدی جدی برای امنیت منطقه ای و بین المللی محسوب می شود.

 

سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا ادامه داد: ما این گزارش ها را دیده ایم. همانطور که اعلام کرده ایم  توسعه و تکثیر موشک های بالستیک از سوی ایران تهدیدی جدی برای امنیت منطقه ای و بین المللی محسوب می شود و برنامه موشکی ایران همچنان یک چالش در مقابل منع اشاعه است.

 

میلر افزود:  ما همچنان از ابزارهای مختلف منع اشاعه از جمله تحریم ها  برای جلوگیری از پیشرفت بیشتر برنامه موشکی ایران و توانایی این کشور برای ارائه  این موشک ها و تکنولوژی آنها به دیگران استفاده می کنیم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023