آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکرات وین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

مقام ارشد ایرانی: به مذاکرات وین بازمی‌گردیم/ آمادگی ایران برای ساخت دو نیروگاه تامین برق در لبنان

شبکه خبری المیادین به نقل از یک مقام ارشد ایرانی خبر داد که بازگشت تهران به مذاکرات وین طی چند روز یا چند هفته آتی صورت خواهد گرفت. به گزارش فارس، شبکه خبری المیادین خبر…

اسرائیل: تحریم‌ها علیه ایران ادامه یابدوزیر اطلاعات اسرائیل,اخبار سیاست خارجی,خبرهای سیاست خارجی
در ادامه مخالفت رژیم صهیونیستی با بازگشت آمریکا به برجام، وزیر اطلاعات این رژیم با تکرار ادعاهای ساختگی و خصمانه صهیونیست ها علیه کشورمان، خواستار ادامه تحریم های ایران شد.

به گزارش ایسنا، "الی کوهن" وزیر اطلاعات رزیم صهیونیستی در گفت و گو با روزنامه عبری زبان مارکور ریشون به تکرار ادعاهای نخ نما و ساختگی صهیونیست ها علیه کشورمان پرداخت و ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.

 

بنابر گزارش پایگاه خبری ترندز واید، کوهن در ادامه مخالفت رژیم صهیونیستی با بازگشت احتمالی واشگتن به توافق هسته‌ای، مخالفت جدی خود را با رفع تحریم ها علیه ایرن اعلام کرد و مدعی شد: چنین کاری به معنی قرار گرفتن پول در اختیار گروه های تروریستی در خاورمیانه و جهان است.

 

وی همچنین با اشاره به تاکید ایران بر لزوم نابودی رژیم صهیونیستی، مدعی شد که تهران به دنبال دستیابی به ظرفیت تولید سلاح هسته‌ای است و تلاش می کند در سوریه و لبنان پایگاه نظامی ایجاد کند که اسرائیل اجازه آن را نخواهد داد.

 

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهایش گفت که ایران هسته ای، تهدیدی علیه اسرائیل نیست و آنها می‌دانند که چطور از خود دفاع کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی