آخرین اخبار سیاست خارجی


بنت و پوتین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

بنت درباره دیدار با پوتین: پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران موجب نگرانی همه شده است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن خرسندی از نتایج اولین دیدار خود با رئیس جمهور روسیه، گفت که رئیس جمهور روسیه گوش شنوایی برای نیازهای امنیتی اسرائیل دارد. به گزارش ایسنا به…

دیدار وزیر خارجه آمریکا با مقامات اسرائیلی با محور ایرانوزیر خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
وزیر امور خارجه آمریکا روز پنج شنبه با رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی و سفیر این رژیم در واشنگتن دیدار کرد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، وزیر امور خارجه آمریکا روز پنج شنبه با «ایلی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) و سفیر این رژیم در واشنگتن دیدار کرد.

 

رویترز به نقل از یک فرد مطلع گزارش داد که این دو مقام صهیونیست با تکرار ادعاهای خود علیه تهران، «نگرانی عمیق» خود را درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران ابراز کردند.

 

این در حالی است که کاخ سفید چند روز پیش هم از دیدار «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی آمریکا با «مئیر بن شبات» مشاور امنیت رژیم صهیونیستی در واشنگتن خبر داد.

 

طبق بیانیه کاخ سفید، در این دیدار موضوع نشست وین، توافقنامه هسته‌ای ایران و تلاش آمریکا برای بازگشت به برجام مورد بحث قرار گرفت.

 

در این بیانیه آمده است که مقامات آمریکایی و اسرائیلی درباره نگرانی‌های جدی خود در مورد پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران طی سال‌های اخیر بحث کردند.

 

آمریکا همچنین اسرائیل را در جریان گفتگوهای وین قرار داد و بر تمایل خود برای رایزنی نزدیک با رژیم اسرائیل در مورد موضوع هسته‌ای تأکید کرد.

 

بیانیه کاخ سفید می‌افزاید: آمریکا و اسرائیل درباره ایجاد کارگروهی جهت مقابله با تهدیدات فزاینده پهپادها و موشک‌های هدایت شونده ایران توافق کردند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------