آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

دیدار اعضای برجام و آمریکا در غیاب ایران

اعضای گروه ۱+۴ امشب (سه‌شنبه) با تیم مذاکره کننده آمریکایی در وین که این روزها دچار اختلافات داخلی شده و گفته می‌شود تعدادی از اعضا هیات را ترک کرده‌اند، پیرامون روند…

طرح قانونگذار آمریکایی برای جلوگیری از رفع تحریم‌ها علیه ایرانلغو تحریم های آمریکا علیه ایران،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
یک قانونگذار آمریکایی طرحی پیشنهاد داده که خواستار جلوگیری از رفع تحریم‌ها علیه ایران در هر شرایطی است.

به گزارش فارس، «کریس استورات»، قانونگذار ایالت «یوتا» در مجلس نمایندگان آمریکا طرحی پیشنهاد کرده که خواستار جلوگیری از رفع تحریم‌ها علیه ایران است.

 

این قانونگذار جمهوری‌خواه، این طرح را در قالب یک متمم پیشنهادی برای اضافه شدن به «لایحه اعتبارات خدمات مالی» ارائه کرده است. 

 

برخی از کارشناسان مسائل تحریم با ارائه تصویری از طرح ارائه شده توسط استوارت نوشته‌اند قانونگذاران آمریکایی خواستار جلوگیری از رفع تحریم‌ها علیه ایران، در تمامی شرایط‌های احتمالی شده‌اند.

 

یک تحلیلگر نوشته است: «این طرح، علاوه بر آنکه بازگشت آمریکا به برجام را مسدود می‌کند خواستار تسلیم شدن ایران در برابر ۱۲ مطالبه فرضی مایک پامپئو است.»

 

در بخشی از طرحی که استوارت ارائه کرده آمده است: «هیچ یک از منابع مالی تخصیص‌داده‌شده به موجب این قانون نباید توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا برای حذف، صدور معافیت، تعلیق، کاهش یا تخفیف در برنامه تحریم‌های موجود علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شوند.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------