آخرین اخبار سیاست خارجی


بنی گانتز،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

جروزالم پست: اسرائیل در حال تقویت نیروهای نظامی برای اجرای احتمالی پلان B آمریکا علیه ایران است

روزنامه «جروزالم پست» روز یکشنبه در یادداشتی نوشت، رژیم صهیونیستی در حال تقویت نیروهای نظامی برای اجرای احتمالی نقشه ب آمریکا علیه ایران است. به گزارش فارس، جروزالم پست…

دیدار امیر عبداللهیان با سید حسن نصرالله در بیروت/ نصرالله: ایران در شرایط سخت دوستانش را رها نخواهد کرددیدار امیر عبداللهیان با سید حسن نصرالله،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که به بیروت سفر کرده است با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش تسنیم، حسین امیرعبداللهیان و هیئت همراه وی با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفت‌وگو کردند. 

 

سید حسن نصرالله: ایران همپیمان صادقی است

به گزارش شبکه خبری المیادین، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در جریان دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان از ایران به عنوان همپیمان صادق یاد کرد و گفت: ایران ثابت کرد که متحد صادقی است که دوستانش را در  شرایط دشوار رها نخواهد کرد.

 

سید حسن نصرالله همچنین تاکید کرد که  امید و آمال زیادی به خروج لبنان از این بحران با همکاری همگانی وجود دارد.

 

بر اساس این گزارش، وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار بر موضع اصولی ایران برای حمایت و کمک به لبنان در تمامی زمینه‌ها تاکید کرد.

 

امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سفر به بیروت با مقامات بلندپایه این کشور از جمله رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس پارلمان و وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفت‌وگو کرده بود. 

 

وی همچنین  به منظور تسلیت به مناسبت درگذشت همسر امام موسی صدر و نیز شیخ عبدالامیر قبلان رئیس سابق مجلس اعلای شیعیان لبنان در محل این مجلس در بیروت حضور و با مسئولین مجلس اعلای شیعیان لبنان و خانواده امام موسی صدر دیدار و گفتگو کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی