آخرین اخبار سیاست خارجی

احمد مسعود،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

ادعای طالبان درباره درخواست از احمد مسعود در ایران

امیرخان متقی درباره درباره درخواست از احمد مسعود در ایران ادعایی مطرح کرد. به گزارش خبرآنلاین، امیرخان متقی گفته است که در ایران از اسماعیل خان، احمدمسعود و شمار دیگری…

آمریکا: واگنر درحال آماده شدن برای ارائه قابلیت دفاع هوایی به حزب الله یا ایران استجان کربی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید مدعی همکاری "بی سابقه" بین ایران و روسیه شد و در عین حال ادعا کرد: گروه واگنر در حال آماده شدن برای ارائه قابلیت دفاع هوایی به حزب الله یا ایران است و واشنگتن به "نظارت دقیق" ادامه خواهد داد.

به گزارش ایرنا، جان کربی هماهنگ کننده شورای امنیت ملی کاخ سفید روز سه شنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران مدعی "افزایش" همکاری نظامی روسیه و ایران شد و گفت که تهران تعداد قابل توجهی پهپاد، بمب، توپخانه به مسکو داده است و ممکن است در حال بررسی انتقال موشک‌های بالستیک به این کشور باشد.

 

کربی افزود که این روابط و تجهیزات برای اوکراین مضر است. روسیه در ازای دریافت تسلیحات از ایران همکاری دفاعی "بی سابقه" را به ایران پیشنهاد کرده که شامل ارایه میلیاردها دلار تجهیزات نظامی از مسکو به تهران است.

 

او افزود که این همکاری ها شامل موشک، جنگ الکترونیک و دفاع هوایی می شود.

 

کربی ادعا کرد آمریکا معتقد است که گروه واگنر در حال آماده شدن برای ارائه قابلیت دفاع هوایی به حزب الله یا ایران است و افزود که واشنگتن به "نظارت دقیق" ادامه خواهد داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------