آخرین اخبار سیاست خارجی

نمایندگی ایران در سازمان ملل ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

نمایندگی ایران در سازمان ملل: تایید خبر مذاکرات غیر مستقیم ایران و آمریکا در عمان

نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در عمان را تایید کرد. به گزارش ایسنا، نمایندگی کشورمان در پاسخ به روزنامه وال استریت ژورنال…

سنای آمریکا چند طرح تحریمی علیه دولت ایران را تصویب کرد/خریداران نفت ایران تحریم می شوند طرح تحریمی علیه دولت ایران,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
مجلس سنای آمریکا بسته‌ای شامل چهار طرح را تصویب کرد که از جمله شامل تحریم خریداران نفت ایران و چند طرح دیگر برای تشدید فشار علیه جمهوری اسلامی است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مجلس سنای آمریکا بسته‌ای شامل چهار طرح را تصویب کرد که از جمله شامل تحریم خریداران نفت ایران و چند طرح دیگر برای تشدید فشار علیه ایران است.

 

پیش از این، مجلس نمایندگان آمریکا، مجموعه‌ای از اقدام‌های ضد دولت جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان «قانون صلح قرن ۲۱»  را به تصویب رسانده بود.

 

«مایکل مک‌کال» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان چهارشنبه گذشته چندین طرح تحریمی علیه مجموعه ولت ایران را ذیل بسته «قانون صلح قرن ۲۱» ارائه کرده بود.

 

وی با تکرار برخی ادعاها در این باره گفت: «برای مقابله واقعی با تهدید نسلی ناشی از اتحاد نامقدس روسیه، چین و ایران، علاوه بر ارائه کمک‌های امنیتی حیاتی به شرکای خود و سرمایه گذاری در پایگاه صنعتی دفاعی خود، نیاز به ایجاد تغییرات اساسی در سیاست داریم».

 

شماری طرح ضدایرانی از جمله تحریم خریداران نفت ایران و منع صدور فناوری موشکی و پهپادی به ایران در چارچوب این بسته قرار دارند. 

 

با تصویب این بسته در سنا، اکنون «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا باید با امضای خود آن را اجرایی کند

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------