آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,دیدار روحانی و وزیر امور خارجه عراق

روحانی: حضور آمریکایی‌ها را به ضرر امنیت و ثبات منطقه می‌دانیم

رئیس جمهور با بیان اینکه ما همیشه نظر خود را به صورت واضح و آشکار در مواضع سیاسی خودمان اعلام کرده‌ایم، تأکید کرد: حضور نیروهای مسلح آمریکا در منطقه چه در عراق، چه…


"جان بولتون": سیاست فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست می‌خورد چون فشار کافی نیست"جان بولتون" مشاور امنیت ملی اخراجی کابینه ترامپ در اظهاراتی گفت به گمان او سیاست فشار حداکثری دولت ترامپ علیه ایران شکست می‌خورد چون به گفته او دولت ترامپ تنها با سردادن شعار فشار حداکثری نمی‌تواند ایران را به تسلیم بکشاند بلکه باید فشار کافی وارد کند.  

به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت "آتلانتیک" بولتون که روز دوشنبه در دانشگاه "دوک" سخن می‌گفت در پاسخ به سوالی درباره کارآمدی سیاست فشار حداکثری دولت ترامپ علیه ایران گفت:" به گمان من این سیاست (فشار حداکثری) در حال شکست خوردن  است چون من فکر نمی‌کنم ترامپ مطابق شعار فشار حداکثری پیش می‌‍‌رود. من فکر نمی‌کنم که ما در حال اجرای سیاست فشار حداکثری بر ایران هستیم. فکر می‌کنم که در دوره من روش‌های بی‌شماری برای اعمال فشار وجود داشت و باید این کار را می‌کردیم."

 

حضور بولتون (دیروز) در دانشگاه دوک/ عکس: خبرگزاری فرانسه

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,جان بولتون

 

بولتون ضمن دفاع از اجرای درست و کامل سیاست فشار حداکثری علیه ایران تاکید کرد او فکر نمی‌کند دولت ترامپ در حال وارد کردن حداکثر فشار بر ایران است . او افزود استراتژی دولت ترامپ علیه ایران باید تغییر رژیم باشد.

 

او همچنین با دفاع از اقدام دولت ترامپ در ترور سردار شهید قاسم سلیمانی گفت :سلیمانی به سزای اعمال خود رسیدو باید خیلی زودتر از اینها ترور می‌شد.

 

این نخستین اظهارنظر عمومی بولتون پس از استیضاح ترامپ در سنا و ماجرای جنجالی عدم حضور او به عنوان شاهد در جلسه استیضاح ترامپ در سناست.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------