آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکرات وین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

مقام ارشد ایرانی: به مذاکرات وین بازمی‌گردیم/ آمادگی ایران برای ساخت دو نیروگاه تامین برق در لبنان

شبکه خبری المیادین به نقل از یک مقام ارشد ایرانی خبر داد که بازگشت تهران به مذاکرات وین طی چند روز یا چند هفته آتی صورت خواهد گرفت. به گزارش فارس، شبکه خبری المیادین خبر…

مدیرکل آژانس روز شنبه به تهران سفر می کند/ ابراز نگرانی آلمان در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , مدیرکل آژانس
کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، اعلام کرد رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز شنبه به تهران سفر می کند. 

به گزارش خبرآنلاین، غریب آبادی افزود: این سفر به درخواست مدیرکل آژانس و به منظور گفتگوهای فنی با سازمان انرژی اتمی ایران درخصوص چگونگی اجرای مفاد نامه ۲۷ بهمن ماه ایران به آژانس و ماده ۶ قانون اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی و نحوه ادامه همکاری های دو طرف در چارچوب ترتیبات و تحولات جدید، انجام می شود.

 

ابراز نگرانی آلمان در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران

مقام آلمانی نسبت به اقدامات ایران ابراز نگرانی کرد. ‌

 

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، یک منبع دیپلماتیک در آلمان گفت: متوقف کردن بازرسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی غیرقابل قبول خواهد بود. از ایران می‌خواهیم از انجام دادن این تصمیم خودداری کند. ما در مورد این موضوع با شرکا و همکاران  خود مانند  ایالات متحده آمریکا ارتباطات نزدیک داریم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی