آخرین اخبار سیاست خارجی


علی باقری،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

ادامه رایزنی‌ها در وین با محور رفع تحریم‌ها/ نشست ایران و گروه ۱+۴

بیست‌ونهمین روز از هشتمین دور مذاکرات وین که با محور رفع تحریم‌ها جریان دارد، با دیدار مذاکره‌کننده ارشد ایران و نمایندگان گروه ۱+۴ ادامه یافت. به گزارش ایرنا، «علی…

اقدام‌های ایران، بازگشت به برجام را دشوارتر می‌کندبرجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گفت‌وگو با پایگاه «واشنگتن فری بیکن» با تکرار برخی مواضع بی‌اساس، مدعی شده است که ایران تعهدات هسته‌ای خود را نقض می‌کند که این امر، امکان احیای برجام را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. 

به گزارش ایلنا، یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گفت‌وگو با پایگاه «واشنگتن فری بیکن» با تکرار برخی مواضع بی‌اساس، مدعی شده است که ایران تعهدات هسته‌ای خود را نقض می‌کند که این امر، امکان احیای برجام را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 

وی مدعی شد که اقدام‌های ایران از جمله ممانعت از دسترسی بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به برخی تأسیسات هسته‌ای، بازگشت دولت آمریکا به برجام را دشوارتر خواهد کرد.

 

این سخنگو در ادامه ادعاهای خود افزود که ایران می‌گوید که خواستار بازگشت به راه حل دیپلماتیک است اما به اقدام‌هایی ادامه می‌دهد که احیای برجام را دشوارتر می‌کند.

 

وی گفت که همچنان از ایران می خواهیم که در سریع‌ترین زمان ممکن اجازه دسترسی بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تأسیسات هسته‌ای را بدهد. ما به صراحت اعلام کرده‌ایم که آماده هستیم تا به سرعت در مورد بازگشت متقابل کامل به برجام به توافق برسیم و آن را اجرا کنیم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------