X

'شیرین پنجه طلا' بازداشت شداخبار,اخبار حوادث
زن جوانی که از جیب‌بر‌های حرفه‌ای پایتخت است بار دیگر در اتوبوس‌های بی‌آرتی به جرم جیب‌بری دستگیر شد.

کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی در بررسی وضع سرقت در خطوط بی‌آرتی متوجه شدند زن جوانی به نام شیرین چهل‌وهفت ساله در ‏ساعت‌های خاصی از روز که عموم شهروندان برای انجام خرید به بازار بزرگ تهران مراجعه می‌کنند و در نتیجه خطوط بی‌آرتی ‏و مترو منتهی به بازار شلوغ است، با استفاده از غفلت شهروندان اقدام به سرقت گوشی موبایل، پول و ‏سایر اموال از کیف زن‌ها می‌کند‎.

 

با توجه به اینکه نام کامل و آدرس متهم در اختیار نبود، کارآگاهان اداره هفدهم به خیابان مولوی مراجعه و با انجام مراقبت در ‏ایستگاه‌های شلوغ، این زن را دستگیر کردند. در بررسی سوابق متهم مشخص شد او از مجرمان حرفه‌ای و دارای سه سابقه ‏کیفری درخصوص جیب‌بری است‎. زن جوان به ارتکاب سرقت‌های متعدد جیب‌بری در خطوط بی‌آرتی خیابان مولوی اعتراف و ادعا کرد: «به دلیل سوء سابقه و نداشتن سرپرست و اعتیاد به مواد مخدر سرقت می‌کردم.»

 

با توجه به شیوه و شگرد متهم، از مالباختگان دعوت شد و پس از مواجهه حضوری تعداد ١٦ نفر از شاکیان به صورت قطعی ‏متهم را به عنوان سارق اموال خود شناسایی کردند. ارزش اموال سرقتی در حدود ٣٠میلیون تومان برآورد شد و با توجه به ‏تکمیل تحقیقات و اعتراف متهم، شیرین در هفدهم دی ماه ۹۸ با دستور مقام قضائی روانه زندان شد. 

 

روزنامه شهروند

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی