دستگیری ۷۵ نفر از عوامل تیراندازی‌ در خوزستاندستگیری عوامل تیراندازی‌ در خوزستان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۹۸ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز با اجرای طرح چهار روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات‌ و دستگیری ۷۵ نفر از عوامل تیراندازی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمد صالحی شامگاه چهارشنبه با اشاره به مبارزه با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان، اجرای بیست و هشتمین مرحله طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه‌ریزی‌ مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان ابلاغ شد.

 

وی افزود: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها و پلیس‌های تخصصی و تلاش مستمر در سطح خوزستان در چهار روز گذشته با هماهنگی قضایی در چند عملیات پی در پی ۷۵ نفر از عاملان تیراندازی‌ و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کرد.

 

سردار صالحی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان، ۳۴ قبضه سلاح جنگی و ۶۴ قبضه سلاح شکاری و در مجموع ۹۸ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۷۷۸ عدد انواع فشنگ کشف شد.

 

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی گفت: پلیس خوزستان مصمم است در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن کند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------