آخرین اخبار حوادث

سیل در کندوان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

سیلاب محور نوجان به کندوان را بست

دبیر ستاد حوادث غیرمترقبه فرمانداری کرج گفت: محور نوجان به کندوان به دلیل وقوع سیلاب واریزه‌ای تا اطلاع ثانوی مسدود است.…

پایان گروگانگیری پسر 12سالهاوباش سابقه‌دار که با مردی دچار اختلاف مالی شده بود، پسر 12ساله او را ربود، اما چند ساعت بعد دستگیر و گروگانش آزاد شد.

به گزارش همشهری، این آدم‌ربایی شامگاه دوشنبه به پلیس آبادان گزارش شد.

 

شاکی مردی بود که ادعا می‌کرد پسر 12ساله‌اش ربوده شده و جانش در خطر است. در این شرایط بود که تحقیقات برای نجات نوجوان ربوده شده و دستگیری گروگانگیر آغاز شد.

 

سرهنگ کیومرث کشوری، فرمانده انتظامی آبادان دراین‌باره گفت:‌ مأموران پلیس با بررسی دقیق اظهارات پدر فرد ربوده شده و انجام تحقیقات تخصصی و اطلاعاتی، مخفیگاه و هویت متهم را در یکی از مناطق آبادان شناسایی کردند و با هماهنگی مرجع قضایی به محل اعزام شدند.

او ادامه داد:‌ گروگانگیر از اراذل و اوباش و دارای سوابق متعدد ازجمله چندین فقره انواع سرقت بود. یگان‌های عملیاتی و تخصصی پلیس در صحنه با هوشمندی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی، فرد ربوده شده را صحیح و سالم آزاد کردند و به آغوش خانواده بازگرداندند.

 

سرهنگ کشوری با اشاره به دستگیری فرد گروگانگیر در این عملیات گفت: متهم انگیزه خود را  از آدم‌ربایی اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده عنوان کرد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------