آخرین اخبار حوادث


آتش سوزی در پی شکستگی خط لوله گاز در غرب تهران،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

آتش سوزی در پی شکستگی خط لوله گاز در غرب تهران

خط لوله گاز در غرب تهران آتش گرفت. به گزارش تسنیم، سخنگوی آتش نشانی تهران در تشریح علت حادثه آتش سوزی در خط لوله گاز در غرب…

اجساد ۳ عضو یک خانواده از رودخانه‌ای در بندرعباس بیرون کشیده شدنداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
اجساد ۳ عضو یک خانواده که دو روز است در رودخانه شور خورگو غرق شده بودند، امروز با تلاش نیروهای مردمی از آب بیرون کشیده شدند.

به گزارش فارس، پیکر بی جان ۳ عضو یک خانواده که از عصر جمعه و در حال عزیمت به روستای آبگرم خورگوی بندرعباس و سوار بر یک پراید مفقود شده بودند، عصر امروز یک شنبه و با گذشت حدود ۴۸ ساعت، از رودخانه شور در نزدیکی روستای خورگو از آب بیرون کشیده شدند.

 

سرهنگ مهدی نیکبخت رییس پلیس راه هرمزگان با تأیید خبر بیرون کشیدن اجساد این ۳ نفر شامل یک مرد، یک زن و یک کودک خردسال از یک پراید در عصر امروز، بررسی علل و عوامل این حادثه را نیازمند بررسی دقیق و کارشناسی دانسته است.

 

منابع محلی اما می‌گویند که سقوط خودرو و موتورسیکلت در این نقطه پیش از این نیز رخ داده و علت اصلی آن را نبود گاردریل در این نقطه خطرناک و عرض کم جاده است.

 

این حادثه دردناک و نزدیکی محل وقوع آن به آب گرم خورگو و بهبود شرایط آب و هوایی و سفر افراد ناآشنا به جاده این منطقه، بیم تکرار چنین رخدادهایی در آینده را دوچندان می‌سازد.

 

البته سه جانباخته حادثه امروز از اهالی همین منطقه بوده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------