این زن، مرد از آب درآمددزد همه فن حریف در دامغان برای پنهان ماندن از چشم پلیس در پوشش زنانه دزدی می‌کرد.

 

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس سمنان گفت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی در دامغان که در این سرقت‌ها، سارق بدون هیچ‌گونه تخریب و به صورت کاملاً حرفه‌ای اقدام به باز کردن قفل درهای ضد سرقت خانه‌های آپارتمانی، واحدهای صنفی و خودرو در سطح شهرستان می‌کرد، موضوع به صورت ویژه و با حساسیت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی به بررسی تخصصی صحنه‌های سرقت و جمع‌آوری سرنخ‌های لازم توسط مأموران اشاره و اضافه کرد: سرانجام در پی تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه پلیس آگاهی مشخص شد که سارق به صورت انفرادی و در برخی صحنه‌های سرقت با پوشش زنانه (استفاده از چادر) اقدام به سرقت می‌کرد که با توجه به شیوه و شگردهای به‌کار رفته، مأموران پلیس به یکی از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای مظنون شدند.

 

به گفته سرهنگ موقوفه‌ای، سارق حرفه‌ای در عملیات غافلگیرانه پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازرسی از آنجا مقادیری مواد مخدر صنعتی به همراه تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به ۸۰ سرقت از قبیل سرقت خانه، مغازه، خودرو، محتویات خودرو و باغ‌های کشاورزی اعتراف کرد، بیان داشت: سارق با تکمیل پرونده و دستور قضایی روانه زندان شد.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان در پایان برخورد قاطع و پشیمان‌کننده با سارقان و بویژه مالخران را از اهداف پلیس در سال پیش رو عنوان کرد و از شهروندان خواست که با تجهیز منزل، مغازه و خودروی خود به وسایل ضد سرقت، سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.

 

 

 ایران 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------