قتل هولناک پسر جوان به دست کلاه‌قرمزی مشهدی حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
یک جوان در نزاع عجیبی که بر سر وصول یک طلب صورت گرفته بود، با ضربات چاقو به قتل رسید. 

به گزارش روزنامه خراسان؛ این حادثه هولناک بیست و نهم بهمن هنگامی در اطراف سرای پوشاک فروشان منطقه ۱۷ شهریور مشهد رخ داد که مرد میوه‌فروش شاگردش را برای طلب ۸۰۰ هزار تومانی نزد یکی از مغازه‌داران داخل سرا فرستاد.

 

«ارسلان-ف» نیز به فروشگاه «م» رفت و با رساندن پیغام صاحبکارش گفت: آمدم تا پول آبمیوه‌هایی را وصول کنم که نوشیده‌اید! اما این جمله او با جبهه‌گیری طرف‌های مقابل روبه‌رو شد و کار به توهین کشید. در این هنگام شاگرد آبمیوه‌فروشی به نزد صاحبکارش بازگشت و ماجرا را برای او شرح داد. «ن» که از شنیدن پاسخ آن‌ها به شدت ناراحت شده بود، با چهره‌ای خشمگین به سرای پوشاک‌فروشان رفت و بدین ترتیب نزاعی بین آن‌ها شروع شد ولی این نزاع در حالی با دخالت دیگر کسبه خاتمه یافت که مرد آبمیوه‌فروش احساس می‌کرد نباید طرف‌های مقابل او را کتک می‌زدند.

 

طولی نکشید که کار به عده‌کشی انجامید و تلفن‌ها برای کشاندن دعواگران و اوباش به محل سرای پوشاک‌فروشان به کار افتاد. ساعتی بعد با ورود حدود ۲۰ نفر به اطراف میدان ۱۷ شهریور مشهد، چوب و چماق‌های بین حدود ۳۰ نفر بالا رفت و اینگونه نزاع وحشتناکی در منطقه سرای پوشاک‌فروشان رخ داد. دو گروه در حالی با چماق و چاقو به جان هم افتادند که برخی از آن‌ها حتی یکدیگر را نمی‌شناختند به همین دلیل یکی از عاملان نزاع وقتی دید که ارسلان (شاگرد آبمیوه‌فروشی) به سمت یکی از شرکت‌کنندگان در نزاع چوب پرت می‌کند، با این تصور که او از طرف‌های مقابل است، به سوی وی رفت و با چهره‌ای خشمگین از پشت سر تیغه چاقو را بر پیکر شاگرد آبمیوه‌فروشی فرود آورد.

 

او سپس چاقو را بیرون کشید و ضربه کاری دیگری نیز به او زد به گونه‌ای که شاگرد آبمیوه‌فروشی نقش بر زمین شد و صدای فریاد اطرافیان به هوا برخاست. گروهی از عوامل نزاع وقتی دیدند که به اشتباه یکی از طرف‌های خودشان را مجروح کرده‌اند بی‌درنگ از صحنه حادثه گریختند و در کمتر از ۳۰ ثانیه در کوچه پس‌کوچه‌های اطراف میدان ۱۷ شهریور ناپدید شدند.

 

دقایقی بعد نیروهای امدادی از راه رسیدند و پیکر ارسلان را به همراه چند جوان مجروح دیگر به مراکز درمانی انتقال دادند اما «ارسلان» که به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شده بود، روز بعد بر اثر عوارض ناشی از ضربات چاقو جان سپرد و بدین ترتیب ماجرای این نزاع خونبار رنگ جنایت به خود گرفت.

 

از سوی دیگر با صدور دستور ویژه‌ای از سوی قاضی صالح (رئیس مجتمع قضایی ثامن مشهد) گروهی از نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت مشهد وارد عمل شدند و چند تن از عوامل نزاع را دستگیر کردند اما بررسی دوربین‌های مداربسته حکایت از آن داشت که جوانی با کلاه قرمز ضربات چاقو را از پشت سر بر پیکر شاگرد آبمیوه‌فروشی وارد کرده است. به همین دلیل و با صدور دستوری از سوی سرهنگ احمد نگهبان (رئیس پلیس مشهد) گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی نیز برای دستگیری «جوان کلاه قرمزی» وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده‌ای را با دستورات قاضی سیبویه (بازپرس شعبه ۳۰۲ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد)آغاز کردند.

 

با استقرار کارآگاهان در یکی از مراکز انتظامی مشهد، رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری متهم فراری در حالی ادامه یافت که یکی از مجروحان بستری در بیمارستان نیز بازداشت شد اما هنوز عملیات دستگیری شروع نشده بود که «عباس-الف» (جوان کلاه قرمزی) با همکاری یکی دیگر از مراکز انتظامی بازداشت شد و به قتل «ارسلان» اعتراف کرد.

 

او گفت: من فکر می‌کردم او از طرف‌های مقابل است به همین خاطر هم اشتباهی او را با چاقو زدم و سپس چاقو و کلاه را در اطراف میدان ۱۷ شهریور انداختم و فرار کردم.

 

تحقیقات در این باره ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------