3 خواهر خشن به تله پلیس افتادند  حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
3خواهر که با توسل به خشونت و زور از خانه زنی مسن دزدی کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اعتماد آنلاین، با وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک زن سالخورده در شمال تهران رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

 

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، ۳ زن جوان به عنوان پرستار وارد خانه مالباخته شدند و پس از جلب اعتماد وی لوازم با ارزش خانه را شناسایی و نقشه سرقت را طراحی کردند.

 

سارقان حرفه‌ای پس از شناسایی اموال با ارزش خانه، با تهدید چاقو دست و پای زن سالخورده را بسته و اقدام به سرقت دلار، طلا و ... از خانه مورد نظر کردند و متواری شدند.

 

بنابرحساسیت موضوع، کارآگاهان وارد عمل شدند و در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و تحقیقات شبانه‌روزی هویت متهمان را که با یکدیگر خواهر هستند، شناسایی کردند.

 

کارآگاهان با کشف این سرنخ مهم، با اقدامات اطلاعاتی پی بردند سارقان سابقه دار بوده و مخفیگاه آن‌ها را در جنوب تهران شناسایی کردند.

 

کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی به دنبال دریافت این اطلاعات مهم، پس از هماهنگی‌های قضایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

 

متهمان پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی سرقت به عنف از زن سالخورده معترف شدند و اعتیاد را دلیل این جرم عنوان کردند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022