آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,فوت نوزاد دو ماهه آبدانانی

نوزاد دو ماهه آبدانانی درگذشت/ وزارت بهداشت پیگیر ماجرا شد

نوزاد آبدانانی که شب گذشته بعد از اعلام فوت در بیمارستان ایلام و زنده شدن در غسالخانه شهرستان آبدانان خبرساز شده بود، امشب…


دسیسه زن تهرانی برای خانم تاجر چینیزنی تهرانی به بهانه دوستی اقدام به کلاهبرداری سه میلیاردی از خانم تاجرچینی کرد. روز29 خرداد امسال زن جوانی از کشور «چین» به همراه وکیل قانونی خود، با مراجعه به دادسرای ناحیه 2 تهران به طرح شکایت پرداخت. این زن چینی ادعا کرد که دوست ایرانی اش به نام «دنیا» او را فریب داده و  سنگ های قیمتی وی را به ارزش 300 میلیون تومان از وی کلاهبرداری کرده است. از روز16 مرداد ، ماموران اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران از موضوع پرونده مطلع شدند.

 

خانم تاجر چینی در این مرحله به کارآگاهان گفت : اوایل سال 98 با خانم جوانی به نام دنیا آشنا شدم ، از آن جایی که من بازرگان و همیشه در حال سفر به ایران هستم به صورت اتفاقی با این خانم در محل اقامت خودم در نیاوران آشنا شدم این آشنایی به دوستی صمیمی بین ما منجر شد و همیشه باهم به تفریح می رفتیم. وی ادامه داد: یک روز به دنیا گفتم من علاوه بر کار بازرگانی درکار جواهرات نیز هستم و تعدادی سنگ قیمتی که همراه داشتم به او نشان دادم و او هم گفت چقدر جالب من هم در کار جواهرسازی هستم، با توجه به اعتماد سازی که از سوی وی ایجاد شده بود ،  پیشنهاد داد که می تواند برای سنگ ها رکاب و غیره ... انجام دهد و من هم پذیرفتم و به وی دادم و برای انجام امور کاری به کشور خودم بازگشتم. خانم چینی گفت: پس از گذشت یک ماه به ایران مراجعه کردم و برای دیدن دنیا با وی تماس گرفتم که گوشی وی خاموش بود، چندبار تماس گرفتم و متوجه شدم دنیا با جلب اعتماد من اقدام به کلاهبرداری کرده است. کارآگاهان در این مرحله به اقدامات ویژه ای دست زدند و پی بردند اسم واقعی زن شیاد «سارا» است و مخفیگاهش در محدوده شمال غرب تهران است.  روز 11 شهریور، طی عملیات پلیسی سارا دستگیر شد و در بازرسی از مخفیگاهش کلیه سنگ های قیمتی کشف شد.

 

سارا در بازجویی ها گفت: حدود چند سال است در حرفه جواهر سازی در محدوده نیاوران مشغول به کار هستم و وقتی که با زن چینی دوست شدم و سنگ های قیمتی را به من نشان داد، وسوسه شدم تا سنگ ها را به دست آورم که با نشان دادن صفحه اینستاگرام ساخت و فروش جواهر مربوط به محل کارم ،  اعتماد وی را به خود جلب کردم که پیشنهاد خود را به وی دادم  و اوهم قبول کرد و سنگ ها را به من داد و وقتی دیدم او به کشورش بازگشته است فرصت را مناسب دیدم و گوشی ام را خاموش کردم.

  

 

خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------