پایان 9 ماه فرار شرور وحشت آفرین پایتخت اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

شرور خطرناک در شرق تهران با تخریب خودروها وحشت آفرینی کرد و فراری شد.  او پس از دو ماه فرار وقتی در حلقه محاصره پلیس قرار گرفت اصرار بر بی گناهی کرد.

 

هیاهوی وحشت

ساعت 4 سحرگاه جمعه 25 مرداد امسال اهالی منطقه سراج در حال استراحت بودند که ناگهان صدای فحاشی و تخریب خودروها سکوت سحرگاهی را شکست.

 

اهالی محل از پشت پنجره خانه های شان مشاهده کردند جوانی قوی هیکل در حالی که صورتش را پوشانده و قمه به دست است با فحاشی به اهالی محل اقدام به تخریب خودروها می کند.

 

بدین ترتیب همسایه ها با پلیس تماس گرفتند و در ادامه اهالی محل برای پایان دادن به فحاشی و تخریب خودروها از سوی پسر جوان از خانه های شان بیرون آمدند که پسر جوان با دیدن این صحنه به سرعت سوار بر موتورش پا به فرار گذاشت.

 

عملیات ویژه

همین کافی بود تا تیمی از ماموران دایره اطلاعات پلیس امنیت تهران برای دستگیری عامل این اقدام در شرق تهران وارد عمل شوند.

 

ماموران پلیس امنیت با اقدامات فنی و پلیسی خیلی زود توانستند این شرور سابقه دار را شناسایی کنند اما متهم با توجه به این که اطلاع پیدا کرده بود پلیس در تعقیب اوست مخفیگاهش را تغییر داد و فراری شد.

 

بازداشت مرد فراری

بررسی های پلیسی ادامه داشت تا این که پس از دو ماه تجسس، ماموران به شناسایی مخفیگاه سجاد در شرق تهران موفق شدند و در عملیاتی غافلگیرانه این شرور خطرناک دستگیر شد.

 

یکی از شاکیان پرونده در این باره گفت: ساعت 5 صبح بود که صدای فحاشی و داد و بیداد یک جوان به گوش رسید و وقتی پشت پنجره رفتم دیدم یک جوان با قمه به شکستن شیشه و تخریب در و سقف خودروها اقدام می‌کند. با توجه به این که خودروی من هم از سوی این جوان تخریب شده بود به سرعت جلوی در رفتم که پسر جوان پا به فرار گذاشت.

 

وی افزود: 400 هزار تومان خسارت به خودروی من وارد شد و فکر نمی کردم پلیس هیچ وقت این جوان شرور را دستگیر کند اما پلیس  خیلی زود با تلاش شبانه روزی متهم را دستگیر کرد.

 

ادعای عجیب

جوان شرور که سجاد نام دارد و برادرش نیز دو سال قبل به خاطر درگیری به زندان رفته ادعا می کند که در ماجرای تخریب خودروها در شرق تهران بی گناه است و چهار سال است که شرارت را کنار گذاشته است:

 

سابقه داری؟

بله، درگیری و شرارت داشتم اما دیگر خلافی نمی کنم.

 

چرا خودروها را تخریب کردی؟

کار من نبوده و بی گناهم.

اما مدارک پلیسی نشان از آن دارد که تو عامل این اتفاقات بودی؟

چند نفر به خاطر این که خودشان گیر نیفتند اسم مرا بردند و پلیس مرا دستگیر کرده است، من در این مدت در شهرستان خودمان بودم و پلیس می تواند تحقیق کند و اطمینان یابد و اگر دروغ بود من همه جرم ها را گردن می گیرم.

 

شنیدم برای قدرت نمایی با تفنگ عکس انداختی و در فضای مجازی پخش کردی؟

من اصلا در فضای مجازی هیچ صفحه ای ندارم که با آن اقدام به بزرگ نمایی کنم و نمی دانم چطور تصویر من پخش شده است.

 

تفنگ را از کجا آوردی؟

تفنگ برای پدربزرگم بود و من یک عکس یادگاری با آن انداختم ، بحث قدرت نمایی نبود.

 

بنا بر این گزارش، برادر سجاد نیز دو سال قبل به خاطر درگیری دسته جمعی به زندان رفته بود  و تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم احتمالی این متهم در دستور کار ماموران پلیس امنیت تهران قرار دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی