محاصره شیطان فراری پایتخت اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

شیطان فراری پایتخت درحالی بازداشت شد که همدست فوتبالیست او به شلاق و تبعید محکوم شده است.دخترجوان بعد از این که هدف نیت شوم قرار گرفت باردار شد و از لحاظ روحی و روانی به هم ریخت.

 

تراژدی تلخ دختر 18ساله

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر  جوانی به نام دنیا آغاز شد. دنیا 18 ساله به ماموران گفت:  هفت ماه قبل از سوی یک پسر جوان  به نام کامبیز که فوتبالیست بود مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم ولی از ترس کامبیز جرئت نداشتم تا علیه او شکایت کنم.وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت:  کامبیز را از سه سال قبل می شناختم. او فوتبالیست بود و بارها برای  تفریح با هم بیرون رفته بودیم. آخرین بار او و دوستش  مقابل دبیرستان آمدند و من و دوستم را سوار ماشین کردند.

 

بعد از این که دوستم مقابل خانه اش از ماشین پیاده شد آن ها مرا به  سمت بیابان های اسلامشهر بردند و آزار دادند. من که خیلی ترسیده بودم  جرئت نکردم این ماجرا را به خانواده ام  بگویم.این دختر ادامه داد: تا این که بعد از مدتی  متوجه شدم باردار شده ام . من ماجرا را به مادرم گفتم و مادرم از شنیدن این حرف شوکه شد. او از ترسش این ماجرا را از پدرم پنهان کرد. هفت ماه از بارداری‌ام گذشته بود که پدرم به این راز پی‌برد. پدرم آن قدر از پنهان کاری مادرم عصبانی و ناراحت شد که مادرم را طلاق داد. حالا آمده ام تا از کامبیز شکایت کنم.

 

فوتبالیست شیطان صفت

با این شکایت، تلاش برای ردیابی پسران شیطان صفت آغاز شد اما آن ها به مکان نامعلومی گریخته بودند. تا این که دنیا در بیمارستان فرزندش را به دنیا آورد و  نوزاد او به بهزیستی سپرده شد.با اطلاعاتی که پلیس از قربانی جنایت سیاه گرفته بود، سرانجام  رد فوتبالیست جوان را یافت و او را بازداشت کرد. وی در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد اما آزار دختر جوان را انکار کرد. در آن جلسه، پدر و مادر دنیا از کامبیز شکایت کردند و خواستند تا او به سزای عملش برسد. پدر دنیا گفت: این پسر زندگی دخترم را نابود کرد. اگر زودتر به این ماجرا پی می بردم اجازه نمی دادم تا فرزند آن ها متولد شود. من به خاطر پنهان کاری همسرم او را طلاق دادم و برای کامبیز اشد مجازات را می خواهم.دنیا نیز در حالی که اشک می ریخت با اشاره به متهم  گفت: این پسر و دوستش مرا به زور  آزار دادند.

 

دفاعیات  پسرفوتبالیست

وقتی پسر فوتبالیست در جایگاه ویژه ایستاد، منکر آزار دختر جوان شد. وی گفت: من سه سال با دنیا دوست بودم و با هم رابطه عاشقانه داشتیم. من او را آزار نداده ام و او با میل خودش با من رابطه برقرار کرد. اگر آزمایش دی ان ای نشان دهد فرزند متولد شده متعلق به من است مسئولیت او را می پذیرم و حاضرم با دنیا ازدواج کنم. وقتی آزمایش دی ان ای نشان داد فرزند متولد شده متعلق به پسر فوتبالیست است او بار دیگر پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من مسئولیت فرزندم را می پذیرم و می خواهم با دنیا او را بزرگ کنیم ولی خانواده دنیا و خودش راضی به ازدواج با من نیستند.قضات دادگاه با شنیدن دفاعیات این متهم  طی نامه ای به بهزیستی خواستند تا اطلاعات جدیدی از فرزند تازه متولد شده بگیرند اما روشن شد فرزند تازه متولد شده به یک زوج سپرده شده است. زوج جوان به دادگاه فراخوانده شدند.

 

سرنوشت نوزاد

مرد جوان به قضات گفت: چند ماه است که این بچه را به فرزندخواندگی پذیرفته ایم. وقتی او را از بهزیستی تحویل گرفتیم بدحال بود و پزشکان امیدی به زنده ماندن او نداشتند. من و همسرم تلاش زیادی کردیم تا این که فرزند خوانده مان سلامتش را به دست آورد. او حالا به ما وابسته شده و تقاضا داریم تا او را از ما نگیرید و آرامش زندگی این کودک و ما را بر هم نزنید.در پایان  جلسه قرار شد فرزند متولد شده  ، همچنان کنار پدر و مادرخوانده اش زندگی کند. قضات  دادگاه، پسر فوتبالیست را به شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند.

 

بازداشت همدست شیطان

در حالی که  پسر فوتبالیست در حال گذراندن دوره محکومیت اش بود، تلاش پلیس برای ردیابی همدست وی ادامه داشت تا این که سرانجام هفته گذشته پلیس، رد همدست فراری پسرفوتبالیست را یافت و او را بازداشت کرد.به این ترتیب وی به  شعبه 12دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل  شد تا نخستین جلسه تحقیق از وی انجام شود.این متهم در جلسه تحقیق، آزار دنیا را انکار کرد و گفت: من و دوستم با دنیا آشنا بودیم و به همین دلیل با میل خودش با او رابطه برقرار کردیم. من اتهام تجاوز به عنف را قبول ندارم.بنابه این گزارش؛ با پایان تحقیقات قرار است این متهم به زودی در دادگاه محاکمه شود.

 

 

 خراسان 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی