خروج دیزل قطار مسافربری در زاهدان/حادثه قطار زاهدان تلفات نداشته استرئیس روابط عمومی اداره کل راه آهن جنوب شرق کشور( زاهدان) از خارج شدن دیزل  یک قطار مسافربری با ۴۰۰ مسافر در مسیر زاهدان_ تهران خبر داد. 

امیری رئیس روابط عمومی اداره کل راه آهن جنوب شرق کشور( زاهدان) در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: دیزل  یک قطار مسافربری با ۴۰۰ مسافری در مسیر زاهدان به تهران  در محدوده تونل‌های رودماهی شهرستان زاهدان بر اثر سیل از خط  خارج شد.

 

او در تشریح آخرین جزییات از خروج دیزل قطار مسافر بری در مسیر زاهدان به تهران گفت: این حادثه بین ساعت ۹ تا ۱۰ صبح امروز به علت ریزش سنگ و ورود سیلاب در محل تردد قطار زاهدان - تهران رخ داد.

 

امیری افزود:در حال حاضر این قطار در محدوده تونل‌های منطقه رودماهی متوقف شده است و به دلیل جاری شدن سیل در آن منطقه به قطار اجازه حرکت داده نمی شود.

 

او افزود:در این حادثه واگن های مسافربری دچار مشکل نشدند و تنها دیزل قطار از ریل خارج شد که هماهنگی ها برای اتصال و بازگرداندن آن به قطار درحال انجام است.

 

در این حادثه هیچ گونه تلفات جانی گزارش نشده است.

حادثه قطار زاهدان تلفات نداشته است

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هیچ تلفاتی از حادثه اتفاق افتاده برای قطار زاهدان تهران گزارش نشده است.

 

عباس ارجمندی افزود: کارشناسان در حال بررسی جزئیات هستند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی