برادرکشی بعد از رهایی از زندانمرد جنایتکار که به اتهام قتل زندان بود پس از آزادی در جریان یک اختلاف مالی برادرش را به قتل رساند. 

به گزارش  ایران ،  شامگاه پانزدهم فروردین امسال مأموران کلانتری ماهدشت کرج از وقوع یک درگیری خانوادگی خونین دراین منطقه مطلع شده و به محل حادثه رفتند. آنها به محض ورود در خانه با مرد جوانی که دریک دست چاقویی خونین و دردست دیگرش یک اسلحه شکاری داشت رو به رو شدند و قبل از فرار او را دستگیر کردند. در ادامه مشخص شد وی برادرش به نام اشکان را ازناحیه کتف مجروح کرده است.

 

پس از انتقال مرد مجروح به بیمارستان وی براثرشدت خونریزی جان باخت. سرهنگ نادر بیگی ، رئیس پلیس آگاهی البرز دراین باره گفت: با استعلام سابقه متهم که مهرداد نام داشت مشخص شد او پیش ازاین در سال ۹۲  به اتهام ارتکاب قتل مردی ۵۰ ساله دریکی از محله های کرج دستگیرشده و به قصاص محکوم شده بود و درزندان بوده که با تلاش های برادرش اشکان وجلب رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافت و به تازگی از زندان آزاد شده بود .اما مهرداد به خاطر اختلاف مالی که با اشکان پیدا کرده بود با او درگیر شده و برادرش را با ضربه چاقو به قتل رساند. هم اکنون این متهم برای ادامه بازجویی ها دراختیار کارآگاهان جنایی استان البرز قرار دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    
    وب گردی