در‌جست‌وجوی‌هویت‌اسکلتی‌با‌دندان‌های‌تمام‌لمینت ! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
سه خانواده برای شناسایی اسکلت‌های جوان به قتل رسیده آزمایش DNA دادند.

به گزارش رکنا، در آخرین روزهای اسفندماه سال گذشته ،ماموران از پیدا شدن اسکلت‌های یک انسان در منطقه وردآورد مطلع شدند که در پی آن تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه در محل حضور یافتند.

 

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با اسکلت‌های یک انسان که دست راستش در کنار جسد نبود ،روبه‌رو شدند و در ادامه تیم پزشکی قانونی و تشخیص هویت برای تجسس‌های فنی در محل حضور یافتند.

 

تیم پزشکی قانونی حاضر در محل، در بررسی‌ها پی بردند که جسد متعلق به یک پسر 25 ساله است که همه دندان‌هایش لمینت شده و عاملان جنایت برای پنهان ماندن سرنخ‌های پلیسی ،اقدام به آتش زدن جسد کرده‌اند و 3 ماه از این جنایت هولناک می گذرد.

 

در ادامه تحقیقات میدانی با توجه به تکه‌های سوخته شده پتو در اطراف محل کشف جسد، مشخص شد عاملان جنایت جسد را در لای یک پتو پیچیده و سپس به آتش کشیده‌اند که فرضیه جنایت در یک محل دیگر و انتقال آن به این منطقه پررنگ شد.

 

در این شاخه از تحقیقات، بازپرس پرونده دستور داد تا اسکلت‌های پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل و برای شناسایی جسد، تحقیقات از پرونده‌های فقدانی کلید زده شود.

 

کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران در بررسی پرونده‌های افراد گمشده به 3 خانواده رسیدند که مشخصات گم شده‌شان با توجه به مدت زمان و مشخصات سنی با جسد نزدیک بود که این خانواده‌ها به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی مراجعه کردند و آزمایش‌های DNA را انجام دادند.

 

در حالی‌که هنوز جواب آزمایش‌های DNA خانواده‌ها و جسد زمان‌بر است ،کارآگاهان احتمال می‌دهند که این جوان اهل کشور افغانستان باشد؛ چون مشخصات خانواده‌هایی که به اداره پلیس مراجعه کردند با جوان به قتل رسیده نزدیکی چندانی ندارد و تنها برای اطمینان دستور آزمایش DNA صادر شده است.

 

بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای شناسایی جسد و عاملان این جنایت هولناک در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی