معمای جسد سوخته در خودروی مسروقهکارآگاهان جنایی تهران مأموریت یافتند با افشای هویت مردی که جسد سوخته‌اش در خودروی مسروقه‌ای پیدا شده است راز قتل او را فاش کنند.

به گزارش شرق، اهالی یکی از خیابان‌های منطقه مسعودیه تهران ساعت 5 صبح دیروز در تماس با آتش‌نشانی از آتش‌گرفتن یک خودرو خبر دادند و گفتند مردی نیز داخل این اتومبیل سوخته است.

 

آتش‌نشانان بعد از حضور در محل حریق را خاموش کردند و سپس موضوع را به پلیس اطلاع دادند. به‌این‌ترتیب بازپرس جنایی تهران از موضوع کشف جسد مطلع شد و دستور انجام تحقیقات را صادر کرد.

 

در بررسی‌های اولیه معلوم شد خودروی پرایدی که آتش گرفته، دو روز قبل سرقت شده است. از سویی هیچ مدرک شناسایی‌ای برای افشای هویت مقتول به دست نیامد. کارآگاهان ابتدا به پرس‌وجو از مردی پرداختند که موضوع را به آتش‌نشانی خبر داده بود. او گفت: من صبح برای وضوگرفتن به حیاط رفتم که بوی سوختگی را احساس کردم و وقتی در خانه را باز کردم، دیدم از داخل این پراید دود بیرون می‌آید و مردی نیز در صندلی عقب افتاده است.

 

سریع همسایه‌ها را خبر کردم. چون درهای خودرو قفل بود، با بیل شیشه‌ها را شکستیم، اما نتوانستیم مرد ناشناس را بیرون بیاوریم. ما همچنین سعی کردیم آتش را خاموش کنیم. از طرفی با 125 هم تماس گرفتم، اما کسی نتوانست این مرد را نجات دهد و او کشته شد. زنی که از اهالی همان خیابان بود نیز به مأموران گفت: من شب قبل وقتی از سر کار به خانه برگشتم، پرایدی را که دو مرد سوار آن بودند دیدم و فکر می‌کنم این ماشین سوخته همان پراید است.

 

کارآگاهان در گام بعدی به دستور بازپرس دوربین‌های مداربسته را بررسی و مشاهده کردند مردی ساعت 4:10 بامداد از این ماشین پیاده شده. همچنین آنها مشاهده کردند این مرد حدود نیم‌ساعت بعد برگشته و بعد از سرکشی و بررسی خودرو دوباره محل را ترک کرده است.

 

در ادامه، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان موظف شدند با انگشت‌نگاری این موضوع را بررسی کنند که آیا مقتول سابقه‌دار است یا خیر؟ همچنین احتمال دارد خانواده مقتول مفقودشدن او را گزارش داده باشند، به‌همین‌دلیل بررسی پرونده افراد ناپدیدشده نیز در دستور کار قرار گرفت. از سوی دیگر قرار است از صاحب پراید نیز درباره نحوه دزدیده‌شدن اتومبیلش تحقیق شود. علاوه‌بر‌این دوربین‌های دیگری که در آن محدوده وجود دارند بازبینی خواهند شد تا شاید سرنخ تازه‌ای از این پرونده به دست بیاید. درحال‌حاضر این تحقیقات در حال انجام است. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی