دزد بدشانس، کتک مفصلی خورد و جان باخت!سارق جوانی که به همراه دوستش برای سرقت به یک باغ رفته بود با کتک کاری های نگهبان جوان و دوستانش به کام مرگ رفت. 

به گزارش رکنا ،سامان دوست سهراب که در اثر کتک کاری نگهبان باغ و دو دوستش جان باخته است ، اظهار کرد: 8 فروردین ماه من به اتفاق سهراب برای سرقت از باغی در محدوده جاجرود رفتیم ولی از شانس بد ما سه نفر در باغ حضور داشتند که ما را دستگیر کردند و تا آن جا که توانستند ما را کتک زدند و سپس رهایمان کردند. سامان در ادامه گفت: از آن جا که حال من نسبت به سهراب مساعد تربود با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردند.   

 

در همین حال ،سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: یکم اردیبهشت ماه کارآگاهان با هماهنگی‌های قضایی راهی باغ اعلامی شدند و در یک عملیات پلیسی هر سه متهم را دستگیر وآنان در تحقیقات اولیه به ضرب و شتم هر دو سارق اعتراف و اعلام کردند، ما در باغ در حال استراحت بودیم و ناگهان متوجه حضور دو سارق شدیم که در حال سرقت فنس های آهنی بودند. بلافاصله دستگیرشان کردیم و پس از ضرب و جرح هر دو را رها کردیم و اطلاعی  از فوت نداشتیم.  

 

سرهنگ گودرزی  افزود: با توجه به دستگیری عاملان جنایت و اعتراف صریح به ضرب و جرح، هر سه متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفتند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی