اعتراف به سرقت‌های سریالی از آرایشگاه‌های زنانهاعضای باندی که به آرایشگاه‌های زنان دستبرد می‌زدند، بعد از دستگیری به بیش از 10 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش شرق، مدیر یک آرایشگاه زنانه در اسلامشهر، چند روز پیش در تماس با پلیس خبر داد سه مرد وارد آنجا شده و با تهدید چاقو از او و مشتریانش دزدی کرده‌اند. وقتی مأموران به محل حادثه رفتند و تصاویر دوربین‌های مداربسته را مشاهده کردند، متوجه شدند ابتدا زنی جوان به‌عنوان مشتری وارد آرایشگاه شده و اوضاع را زیر نظر گرفته، سپس با خروج او، سه مرد که به چاقو مسلح بودند، وارد شدند و اقدام به زورگیری کردند.

 

کارآگاهان توانستند از طریق دوربین‌های مداربسته، شماره پلاک خودروی پرایدی را که متهمان سوار بر آن از محل گریختند، به دست بیاورند؛ اما در جریان بررسی‌ها فهمیدند این پراید مسروقه است. مالک خودرو گفت: سارقان به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شدند و سپس من را با چاقو تهدید کردند و خودرو را به سرقت بردند.

 

کارآگاهان که تصویر زن سارق را به‌ دست آورده بودند، به بررسی‌های میدانی و محلی پرداختند و فهمیدند این زن ساکن همان محدوده است. این‌گونه بود که محل زندگی او شناسایی و وی بازداشت شد. زن جوان وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد و گفت: من از شوهرم جدا شده بودم و با بچه‌هایم زندگی می‌کردم. مشکل مالی داشتم، به همین دلیل وقتی یکی از مردان فامیل به نام محمود به من پیشنهاد داد برای دزدی از آرایشگاه‌ها به او و دوستانش کمک کنم، قبول کردم. ما بیشتر سرقت‌ها را در اسلامشهر و بهارستان انجام داده‌ایم؛ اما از چند آرایشگاه در تهران نیز دزدی کرده‌ایم.

 

متهم ادامه داد: شیوه کار ما به این شکل بود که من ابتدا به‌عنوان مشتری داخل آرایشگاه می‌رفتم و شرایط را بررسی می‌کردم، اگر اوضاع برای دزدی مناسب بود، همدستانم را خبر می‌کردم و آنها بقیه کار را انجام می‌دادند.

 

کارآگاهان با توجه به اعتراف‌های این زن، سه همدست او را بازداشت کردند که آنها نیز اتهام سرقت از بیش از 10 آرایشگاه زنانه را پذیرفتند. یکی از آنها به نام محمود گفت: ما سه نفر با هم دوست بودیم و مشکل مالی داشتیم، به ‌همین ‌خاطر تصمیم گرفتیم دزدی کنیم. بعد از آن، من از زنی که از اقوام بود و می‌دانستم به پول نیاز دارد، کمک خواستم. ما وقتی وارد آرایشگاه می‌شدیم، همه را تهدید و اگر در برابرمان مقاومت می‌شد، زنان را زخمی می‌کردیم و سپس هر‌چه پول و طلا داشتند، می‌دزدیدیم. ما مدت زیادی این کار را انجام دادیم تا اینکه با شیوع کرونا آرایشگاه‌ها تعطیل شد و ما نیز بی‌کار ماندیم؛ اما بعد از آن، وقتی آرایشگاه‌ها دوباره باز شدند، ما هم سرقت‌هایمان را ادامه دادیم. بنا بر این گزارش، متهمان در‌حال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی