ماجرای‌جنایت‌مسلحانه‌در‌تاریکی‌شبمهاجمان مسلحی که سر قرار با ام وی ام سواران آمده بودند، با شلیک گلوله، جنایت هولناکی را در تاریکی شب رقم زدند و از محل گریختند.

به گزارش خراسان، این حادثه حدود ساعت 40 دقیقه بامداد در ابتدای جاده روستای امرغان پس از آن رخ داد که جوان 27 ساله ای به نام احسان به همراه یکی از دوستانش به سمت جاده روستایی امرغان حرکت کردند.

 

آن ها که طبق بررسی های مقدماتی با چند جوان دیگر قرار گذاشته بودند، از خودروی ام وی ام 315 پیاده شدند ولی ناگهان طرف های مقابل که مسلح بودند با شلیک گلوله، «محسن-د» (دوست همراه احسان) را هدف گرفتند. وقتی محسن خون آلود بر زمین افتاد، بلافاصله احسان پیکر مجروح او را درون خودرو ام وی ام انداخت و به طرف بیمارستان شهید هاشمی نژاد حرکت کرد. وقتی کادر درمانی مجروح را به بخش اورژانس بردند، احسان نیز از شدت ترس سوار بر خودرو به طرف منزل خودشان فرار کرد و خودرو را در منطقه ابوطالب گذاشت. او سپس ماجرای تیراندازی را به مرد 47 ساله بنگاه داری که از رفاقت آن ها آگاه بود، اطلاع داد و از او خواست تا وضعیت «محسن» (مجروح) را جویا شود. «ز» وقتی به بیمارستان شهید هاشمی نژاد رسید که «محسن» جان خود را از دست داده بود و قاضی ویژه قتل عمد به همراه کارآگاهان اداره جنایی و سروان کبوتری (رئیس پاسگاه هلالی) مشغول تحقیق در این باره بودند.

 

قاضی احمدی نژاد که به اظهارات متناقض «ز» درباره چگونگی اطلاع از ماجرای جنایت مسلحانه، مشکوک شده بود بی درنگ دستور بازداشت وی را صادر کرد و بدین ترتیب تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مهاجمان مسلح فراری و دیگر عوامل مرتبط با این قتل هولناک ادامه یافت. به دستور مقام قضایی رسیدگی به پرونده این جنایت در حالی به کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی واگذار شد که بررسی های مقدماتی از ردپای یک دختر نیز در این ماجرا حکایت دارد.

 

 سجادپور 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی