دستگیری ۴ آدم‌ربا در کمتر از ۱۰ ساعت در البرزدستگیری ۴ آدم‌ربا در کمتر از ۱۰ ساعت در البرزفرمانده انتظامی استان گفت: افرادی که با انگیزه مالی اقدام به ربودن مرد ۴۸ ساله‌ای در منطقه چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ کرده بودند، در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات این خبر، افزود: در ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۹ مرداد ماه، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه چهار باغ پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پایگاه چهارباغ پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان محرز شد که چهار فرد ناشناس پس از ضرب و شتم مردی ۴۸ ساله ساکن منطقه چهارباغ و خواهرزاده اش در مقابل منزلشان، وی را با دو دستگاه خودرو پرشیا و زانتیا ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

 

سردار محمدیان گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی آدم ربایان ادامه داشت تا این که یکی از آدم ربایان با خانواده وی تماس گرفته و در خواست مبلغ چهار میلیارد ریال در قبال آزادی او کردند.

 

وی افزود: کارآگاهان با آموزش خانواده گروگان و تحقیقات گسترده در خصوص نحوه آدم ربایی و افراد مرتبط با فرد ربوده شده در نهایت دریافتند که خودرو آدم رباها به سمت تهران حرکت کرده که به سرعت وارد عمل شده و با دریافت نیابت قضائی به تهران اعزام و پس از استعلام‌های صورت گرفته مسیر حرکت خودرو ها را در حوالی شهرستان اسلامشهر ردیابی کردند.

 

این مقام ارشد انتظامی، افزود: با تلاش های گسترده پلیسی، مخفیگاه متهمان شناسایی و فرد ربوده شده که با دست و پای بسته در داخل سوله ای زندانی شده بود در سلامت کامل در کمتر از ۱۰ ساعت رها و هر چهار متهم نیز دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی استان البرز، با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی، علت آدم ربایی را اختلاف مالی و طلب مبلغ شش میلیارد ریال از فرد ربوده شده عنوان کردند که قصد داشتند با توسل به زور و اقدام به آدم ربایی طلب خود را از وی وصول کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی