مرد به خاطر حفاظت از خواهرزاده هایش،به سمت سگ سنگ پرتاب کرد؛مالک سگ او را کشتساعت ۲۲ چهارشنبه شب گزارش یک مورد قتل در اصفهان به پلیس اعلام شد و بلافاصله بازپرس ویژه قتل حکم دستگیری قاتل صادر کرد.

به  گزارش  ایران ؛ علی اصفهانی، دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در تشریح وقوع قتل گفت: طی تحقیقات مقدماتی مشخص شد مقتول به منظور محافظت از خواهرزاده‌های خردسالش از حمله سگ یکی از اهالی محل که بدون نظارت رها شده بود جسمی را به سمت سگ پرتاب کرده و همین موضوع باعث ناراحتی مالک سگ شده و در واکنش به این عمل با چاقو به مرد جوان حمله کرده و پس از وارد کردن ضربه چاقو فرارکرد. اما مرد جوان به قتل رسید. پس از مرگ این مرد 28 ساله قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و تحت قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

 

اصفهانی با ابراز گلایه از شهرداری و پلیس راهور در اعمال قانون نسبت به افرادی که در پارک‌ها یا در خودرو سگ گردانی می‌کنند، افزود: در اثر بی‌مسئولیتی برخی مالکان حیوانات خانگی نظیر سگ طی دو سال گذشته حملات و گازگرفتگی، ایجاد لکنت زبان کودکان، سقط جنین و در مورد اخیر قتل یک جوان موضوع پرونده‌های قضایی قرار گرفته است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی