برخورد یک کامیون با منزل مسکونی در پردیس ۳ نفر جان باختندبرخورد یک دستگاه کامیون با یک منزل مسکونی در باغکمش پردیس یک کشته و 4 زخمی برجای گذاشت. 

به گزارش صدا و سیمای استان تهران ،نیروهای امدادی در محل حادثه که ساعت 10:30 امروز اتفاق افتاد در حال امداد هستند. بالگرد  امداد برای انتقال مصدومان به محل حادثه اعزام شده است. 

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

  

انتقال مصدومین توسط اورژانس هوایی/ ۳ نفر جان باختند 

سخنگوی سازمان اورژانس تهران جزئیاتی از حادثه تغییر مسیر ناگهانی یک دستگاه کامیون و ورودش به یک منزل مسکونی را اعلام کرد.

 

مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جزئیاتی از حادثه تصادف رانندگی در پردیس تهران اظهارداشت: در اخبار تکمیلی این حادثه باید اعلام کنم که متأسفانه سه نفر در پی این حادثه جان خود را از دست دادند.

 

وی افزود: یک آقای ۳۸ ساله و یک آقای ۵۰ ساله که راننده و کمک راننده این کامیون بودند، جان خود را از دست دادند و همچنین یک کودک هفت ساله که در آن منزل مسکونی قرار داشت هم در پی این حادثه فوت کرد.

 

سخنگوی سازمان اورژانس کشور بیان کرد: همچنین حال یک آقای ۴۲ ساله و یک کودک ۵ ساله وخیم است که توسط عوامل اورژانس هوایی به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران منتقل شدند.

 

به گزارش  مهر، پیش تر مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از حادثه تغییر مسیر ناگهانی کامیونی در پردیس تهران و ورود این وسیله نقلیه به یک منزل مسکونی خبر داده بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------