X

زن کلاهبردار در اراک دستگیر شد/ اعتراف به کلاهبرداری ۳ میلیاردی حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری زنی کلاهبردار و اعترافش به ۳ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اراکی خبر داد. 

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، کامیار چهری گفت: با اعلام چند مورد شکایت از شهروندان اراکی مبنی بر کلاهبرداری خانمی از آنان، تیمی از مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس، تحقیقاتی تخصصی در رسیدگی به این موضوع آغاز کردند.

 

وی افزود: در اظهارات مالباختگان مشخص شد که خانمی جوان با ترفندهای متقلبانه و به بهانه‌های مختلف چون اخذ وام از بانک‌ها، استخدام در مشاغل پر درآمد، سرمایه گذاری در واردات گوشی‌های تلفن همراه و ساعتهای گران قیمت خارجی، از پنج نفر از شهروندان مبالغی میلیونی اخذ کرده و در فرصتی مناسب مخفی و متواری شده است.

 

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی ادامه داد: با توجه به اینکه متهم پرونده، ضمن برقراری تماس‌های تلفنی با مالباختگان با دادن وعده‌های واهی، سعی در گمراهی آنان و انصراف از شکایات خود را داشت و از این طریق با اتلاف وقت به دنبال فرصت‌های مناسبی جهت اغفال دیگر افراد بود با هماهنگی مراجع قضائی و تجمیع پرونده‌ها موضوع به صورت ویژه از سوی کارآگاهان پلیس پیگیری شد.

 

چهری تصریح کرد: در مراحل تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس و با استفاده از روش‌های نوین علمی، در نهایت محل اختفا متهم در شهرستان اراک شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات به صورت غافلگیرانه دستگیر شد.

 

وی اظهار کرد: از متهم دستگیر شده، در خصوص شکایت مالباختگان و مبالغ کلاهبرداری شده، به طور جامع تحقیق به عمل آمد و متهم با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به بزه‌های انتسابی خود و کلاهبرداری از پنج نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال اعتراف کرد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده به دادسرا اعزام و با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد با توجه به احتمال ارتکاب دیگر جرایم کلاهبرداری در دیگر شهرستان‌ها، تحقیقات تکمیلی از او با هماهنگی مرجع قضائی در حال پیگیری است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی