پرونده قتل طلافروش سمنانی در دادگاهپرونده 2سارق مسلح که هنگام دستبرد به طلافروشی در سمنان مرد طلافروش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بودند با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد.

  به  گزارش همشهری؛ روز 28بهمن‌ماه سال99، 2سارق مسلح در یورش به یک طلافروشی در سمنان با مجروح کردن صاحب طلافروشی مقداری طلا سرقت کردند و گریختند. به‌دنبال این حادثه صاحب طلافروشی که به‌شدت از ناحیه کتف و ریه مجروح و دچار خونریزی شده بود به بیمارستان منتقل و از همان زمان تلاش‌ها برای دستگیری عاملان این جنایت خونین آغاز شد.

 

چند روز بعد مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد سارقان به استان گلستان گریخته‌اند. شواهد به‌دست آمده حاکی از آن بود که یکی از آنها در بندرگز و دیگری در گرگان مخفی شده است که مأموران در 2عملیات جداگانه موفق به دستگیری متهمان شدند و در بازرسی از مخفیگاه‌شان طلاهای مسروقه کشف شد.

 حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

 

دستگیری سارقان مسلح در حالی بود که صاحب طلافروشی همچنان روی تخت بیمارستان با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد و کادر پزشکی تلاش می‌کردند او را از مرگ نجات دهند اما این تلاش‌ها راه به جایی نبرد و او سرانجام صبح دیروز جان باخت.

 

با مرگ مرد طلافروش، اتهام قتل عمد نیز به اتهامات 2متهم افزوده شد و آنها در جریان بازجویی‌ها به تیراندازی به‌سوی صاحب طلافروشی و قتل او نیز اعتراف کردند. تحقیقات فنی در این‌باره ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام روز گذشته دادستان سمنان از صدور کیفرخواست در این پرونده خبر داد. محمد شریف ابراهیمی در این‌باره گفت: پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان که منجر به قتل عمد صاحب مغازه شده بود با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

 

او ادامه داد: این پرونده با تلاش شبانه‌روزی بازپرس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قبل از سال۱۴۰۰ تکمیل و با تفهیم اتهام به متهمان، به دادگاه ارسال شد اما قاضی پرونده با ذکر ایراداتی پرونده را به دادسرا برگردانده بود که با رفع این نواقص پرونده به دادگاه کیفری یک فرستاده شد و قرار است متهمان به‌زودی محاکمه شوند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی