سرنوشت نامعلوم امیرهومن و مادرش | پلیس به‌دنبال یافتن مادر و پسر ناپدیدشده‌پلیس به‌دنبال یافتن پسری ۶ ساله به نام امیرهومن است که از ۱۰روز قبل همراه مادرش که از اختلال حواس رنج می‌برد از خانه خارج شده و دچار سرنوشت نامعلومی شده است.

به گزارش همشهری، عصر روز ۱۲ خردادماه امسال امیرهومن همراه مادرش فاطمه از خانه بیرون رفتند. قرار بود آنها از مغازه نزدیک خانه‌شان خرید کنند و زود برگردند اما ساعتی گذشت و خبری از آنها نشد. 

 حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

وقتی هوا تاریک شد پدر امیرهومن که نگران همسر و فرزندش شده بود دنبال آنها رفت. کم‌کم مغازه‌ها در حال تعطیل‌ شدن بودند و هیچ‌کس از امیرهومن و فاطمه خبر نداشت. فقط یک نفر از ساکنان محله که آنها را می‌شناخت گفت که یک ساعت قبل مادر و پسر را دیده که با عجله به سمت خیابان اصلی می‌رفتند.

 

فاطمه موبایل نداشت و تماس‌ گرفتن با او ممکن نبود. اما نکته‌ای که دلواپسی پدر این خانواده ۳ نفری را بیشتر می‌کرد اختلال حواس فاطمه بود. او پیش از این هم چند مرتبه گم شده اما با کمک پلیس پس از یکی دو روز پیدا شده بود. اما این بار اوضاع فرق داشت؛ او پسر ۶ ساله‌اش را هم با خود برده بود و معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظار آنها است.

 

آن شب پدر امیرهومن تا دیروقت با بیشتر آشنایان و فامیل تماس گرفت. او امیدوار بود شاید همسر و فرزندش به خانه یکی از آشنایان رفته باشند، اما هیچ‌کس از آنها خبر نداشت. او که نگران سرنوشت عزیزانش بود و گمان می‌کرد برایشان اتفاقی افتاده است راهی بیمارستان‌های مختلف شد اما باز هم نتوانست آنها را پیدا کند. به ناچار یک روز بعد نزد مأموران پلیس رفت و مفقود شدن همسر و فرزندش را گزارش کرد. در این شرایط بود که نام امیرهومن و مادر ۲۸ ساله‌اش فاطمه در فهرست افراد گمشده قرار گرفت و تلاش‌ها برای یافتن آنها آغاز شد.

 

همزمان با تلاش‌های پلیس، پدر امیرهومن تصاویر او و همسرش را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و از مردم برای پیداکردن آنها کمک خواست. چند روز از این ماجرا گذشته بود که زن ناشناسی با پدر امیرهومن تماس گرفت. او که بریده بریده صحبت می‌کرد گفت فاطمه و امیرهومن را دیده است اما پیش از آن که بگوید آنها را کجا دیده تماس تلفنی قطع شد و دیگر جوابگو نبود.

 

این تماس می‌توانست سرنخ خوبی برای پیدا کردن مادر و پسر گمشده باشد. به همین دلیل پدر امیرهومن با پرس‌وجو پی برد که این تماس از مشهد برقرار شده و ممکن است عزیزانش به مشهد رفته باشند. همان روز بود که او راهی مشهد شد و به جست‌وجوهایش در آنجا ادامه داد اما هرچه تلاش کرد نتوانست ردی از آنها به‌دست بیاورد.

 

با گذشت حدود ۱۰ روز از مفقود شدن این مادر و پسر، پدر خانواده که همه زندگی‌اش را برای پیدا کردن آنها گذاشته است عکس‌های آنها را برای انتشار در اختیار همشهری قرار داد و از شهروندان برای پیدا کردن آنها درخواست کمک کرد.

 

او گفت: در این چند روزی که آنها گم شده‌اند خواب و خوراک ندارم و همه جا را برای پیدا کردن‌شان زیر پا گذاشته‌ام. همه نگرانی‌ام به خاطر شرایط روحی و روانی همسرم است. او اختلال حواس دارد. قبلا هم چند مرتبه گم شده بود. می‌ترسم او اشتباهی کند و بلایی بر سر پسرم بیاید. به همین دلیل از همه خواهش می‌کنم برای پیدا کردن عزیزانم به من کمک کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------