فال‌گیر فضای مجازی به دام پلیس افتادفرمانده انتظامی شهرستان بردسیر از دستگیری فردی که در اینستاگرام به عنوان رمال و فالگیر از مردم این شهرستان کلاهبرداری می کرد، خبر داد. 

سرهنگ جعفر غضنفری افزود: پس از شکایت فردی مبنی بر اخاذی یک رمال و فالگیر از وی در اینستاگرام و درخواست ارسال عکس از بدن وی، پیگیری پرونده به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت و متهم پس از شناسایی در عملیات ضربتی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه رمالی، دعانویسی و فال گیری یک نوع اقدام متقلبانه برای تحصیل مال نامشروع است گفت: متاسفانه برخی از مردم برای رفع مشکلات خود به فال گیر و رمال مراجعه می کنند که این امر پیامدهای ناگواری را به دنبال دارد.

 

وی اظهار داشت: افراد کلاهبردار در فضای مجازی با توسل به ابزارهای خرافی و سو استفاده از اعتقادات شهروندان، از آنها سواستفاده کرده و علاوه بر مال ،به موضوعات خصوصی افراد وارد شده و آنها را با مسایل ناگواری درگیر می کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر به شهروندان توصیه کرد: در صورت برخورد با موارد مشابه و کلاهبرداری هایی از این قبیل موارد را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

 

بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.

 

ایرنا  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------