انتشار تصاویر خصوصی زن جوان بعد از فسخ ازدواج موقت مردی که تصاویر خصوصی همسر موقت خود را منتشر کرده بود تا از او انتقام بگیرد، شناسایی و دستگیر شد.

 

زنی جوان چند روز پیش با مراجعه به پلیس فتای استان خراسان جنوبی در شکایتی عنوان کرد فردی با انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی او در فضای مجازی اقدام به توهین و تهدید می‌کند و موجب سلب آسایش او و خانواده‌اش شده است.

 

این زن در ادامه توضیح داد: مدتی پیش با فردی ازدواج موقت انجام دادم؛ اما به‌ دلیل اینکه او تعادل روحی و روانی نداشت و همچنین به من دروغ گفته بود که مجرد است، تقاضای فسخ صیغه‌نامه را داد‌م و نمی‌خواستم رابطه‌ام را با او ادامه دهم.

 

بعد از این اتفاق متوجه انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی‌ام در فضای مجازی شدم. افسران سایبری پلیس فتا اقدامات خود را آغاز کردند و پس از بررسی همه جوانب پرونده موفق شدند رد پای مجرم را در فضای مجازی شناسایی کنند. در‌نهایت متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد. سپس این مرد در پلیس فتا تحت بازجویی قرار گرفت و با توجه به مدارک موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار انتقام‌جویی اعلام کرد. در‌نهایت پرونده به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

 

شرق

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------