نسخه زن فالگیر ۲.۵میلیارد تومان آب خوردزن آشنا که به بهانه درمان بیماری مرد سالخورده در مدت 2سال از خانواده‌اش 2.5میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود، به دام افتاد.

به گزارش همشهری؛ مدتی قبل زنی نزد مأموران پلیس اصفهان رفت و مدعی شد که یک زن فالگیر به بهانه درمان بیماری پدرش از آنها 2.5میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است. وی توضیح داد: 2سال پیش پدرم دچار بیماری قلبی شد و وقتی او را به بیمارستان بردیم، در آنجا بستری شد.

 

هر‌چند تصور می‌کردیم که بیماری او به‌زودی درمان می‌شود، اما این اتفاق رخ نداد و پزشکان گفتند که پدرم باید در بیمارستان تحت نظر باشد. با طولانی‌شدن روند درمان پدرم، تصمیم گرفتیم به سراغ زنی برویم که از قبل او را می‌شناختیم و شنیده بودیم که در گرفتن فال قهوه قهار است. یک روز او را دعوت کردیم به خانه‌مان که برای پدرم فال بگیرد و او پس از گرفتن فال مدعی شد که می‌تواند با دعا، بیماری پدرم را درمان کند.

 

شاکی ادامه داد: ما به این زن اعتماد داشتیم و حرف‌هایش را باورکردیم. از طرفی چون از قبل او را می‌‌شناختیم، تصور نمی‌کردیم نقشه کلاهبرداری در ذهن‌اش دارد. او برای نوشتن دعا و درمان پدرمان هر بار نسخه‌ و دعایی می‌داد و بابت آن پول یا طلا می‌‌گرفت و مدعی می‌شد که ‌پدرمان به‌زودی درمان می‌شود. اما این ماجرا 2سال طول کشید و زن رمال که در همه این مدت به خانه ما رفت‌وآمد داشت، در طول این مدت 2میلیارد تومان پول نقد و 500میلیون تومان طلا از ما گرفت که با دعا بیماری پدرمان را درمان کند اما این اتفاق هرگز رخ نداد و حتی بیماری پدرمان بدتر هم شد.

 

شاکی گفت: با گذشت این مدت، رفته‌رفته متوجه شدیم که حرف‌های زن آشنا درباره درمان پدرمان دروغ بوده و او قصد کلاهبرداری از ما را داشته است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم از وی شکایت کنیم. به‌گفته حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی اصفهان، با شکایت شاکی تحقیقات در این پرونده آغاز شد و با توجه به مدارک و شواهد موجود در پرونده، محل سکونت متهم در یکی از محله‌های اصفهان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی دستگیر شد.

 

این زن که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود با مشاهده مستندات به کلاهبرداری از این خانواده اعتراف کرد و مدعی شد که پس از اطلاع از بیماری پدر خانواده تصمیم گرفته بود به بهانه درمان بیماری وی از آنها کلاهبرداری کند. زن فالگیر پس از اعتراف به جرم خود، قبول کرد همه پولی را که در این مدت از خانواده شاکی گرفته، پس دهد و آنها نیز از شکایت خود گذشتند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------